Infradata otrzymuje od Juniper Networks certyfikat Specjalisty ds. Operacji

Leatherhead, 22 maja 2009 r. - Juniper Networks przyznał Infradata certyfikat Specjalisty ds. Operacji. Od dłuższego czasu Infradata jest ważnym elitarnym partnerem Juniper Networks. Status partnera elitarnego jest potrójny i obejmuje trzy dziedziny wiedzy wybrane przez Juniper: Service Provider Infrastructure, Advance Network Infrastructure oraz Advanced Security. Stała współpraca pomiędzy Juniper Networks a Infradata została teraz umocniona poprzez przyznanie certyfikatu Specjalisty ds. Operacji.

Status Specjalisty ds. Operacji przyznany Infradata jest nagrodą za zapewnianie wsparcia na wysokim poziomie oraz wiedzę na temat produktów i rozwiązań Juniper. Status ten stanowi również informację dla klientów Infradata, że mogą oni liczyć na najlepsze możliwe wsparcie w zakresie usług sieciowych. Poprzez przyznanie tego statusu, Infradata może być bardziej elastyczny w zakresie kształtowania cen oraz oferty Umów SLA (tj. umów utrzymania i systematycznego poprawiania ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług). Infradata może teraz bliżej współpracować z klientami w zakresie usług wsparcia. Jest to również duża zaleta dla klientów, ponieważ będą oni obsługiwani przez inżynierów, którzy są już znani w sieci klientów. Dzięki możliwej eskalacji do Juniper Networks, certyfikowani inżynierowie Infradata mogą obsługiwać przypadki w sposób bardziej wydajny, ponieważ będą one rozpatrywane na wyższym poziomie w Centrum Wsparcia Technicznego Juniper. Wszystko to powoduje przyspieszenie procesu wsparcia.

„Jesteśmy zadowoleni z przyznania tego certyfikatu. Mimo, iż aspekt jakości pojawia się we wszystkich naszych procesach, nasi pracownicy sami zobowiązali się do spełnienia wszystkich wymagań stawianych przez Juniper po to, aby otrzymać ten właśnie status”, mówi Leon de Keijzer, Dyrektor Zarządzający w Infradata. – „Nagroda ta odzwierciedla inwestycję w wiedzę, jaką otrzymują nasi inżynierowie. Przyznanie takiego statusu jest wyraźnym sygnałem, który wysyłamy rynkowi. Sytuacje takie jak ta sprawiają, że pozytywnie patrzymy w przyszłość”.

Więcej informacji: Juniper Networks

Partners & references

Juniper Networks