Linx Telecom wybiera Infradata jako firmę zapewniającą wsparcie międzynarodowej sieci MPLS

LinxTelecom

Leatherhead, 5 stycznia 2009 r. - Infradata, sieciowy integrator rynku dostawców usług podpisał umowę na zapewnienie kompleksowego wsparcia międzynarodowej sieci MPLS firmy Linx Telecom, położonej głównie na terenie Europy Wschodniej. Infradata zapewnia wsparcie sprzętowe oraz oprogramowanie dla sieci Linx Telecom, która działa głównie na routerach MX Juniper. Przyszły rozwój sieci obywać się będzie również za pośrednictwem Infradata.

Linx Telecom to międzynarodowy dostawca usług telekomunikacyjnych, który oferuje wydajne połączenia pomiędzy Estonią, Łotwą, Litwą, Polską, Gruzją, Ukrainą oraz Rosją oraz duże punkty styku z innymi sieciami na terenie Europy Wschodniej oraz Ameryki Północnej, oferujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie usług przesyłu o dużej prędkości.

„Podpisując umowę z Linux Telecom, Infradata rozszerzyło swoją działalność na Europę Wschodnią. Jest to ogromy krok naprzód dla naszej firmy i zarazem informacja, że wciąż liczymy się na rynku” – mówi Leon de Keijzer, Dyrektor Zarządzający w Infradata –„Wybierając Infradata, Linx Telecom stawia wysokie wymagania w zakresie jakości usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, jakiego dokonał Linx Telecom i mamy nadzieję na pomyślna współpracę w kolejnych latach”.

Więcej informacji: Linx Telecom oraz Juniper Networks

Partners & references

Juniper Networks
Linxtelecom