Aktualności

Rozwiązania Fortinet otrzymują wyróżnienie w raporcie Gartner Peer Insights Customers’ Choice 2020

Rozwiązania Secure SD-WAN firmy Fortinet zdobyły wyróżnienie w tegorocznym raporcie Peer Insights Customers’ Choice for WAN Edge Infrastructure publikowanym przez firmę Gartner. Laur Peer Insights Customers’ Choice jest przyznawany na podstawie opinii i ocen profesjonalnych użytkowników rozwiązań, którzy mają doświadczenie związane z zakupem, wdrażaniem i korzystaniem z rozwiązania Secure SD-WAN firmy Fortinet.

Firma Fortinet stworzyła koncepcję bezpiecznych sieci SD-WAN wdrażając zintegrowane funkcje na potrzeby sieci WAN definiowanych programowo w swoich zaporach ogniowych nowej generacji FortiGate w 2016 roku. Od tamtej pory podejście Fortinet do rozwoju rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, pozwoliło na zwiększenie zadowolenia użytkowników przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i złożoności sieci dla organizacji różnej wielkości i o różnej strukturze organizacyjnej na całym świecie. Obecnie firma może pochwalić się gronem nabywców rozwiązań SD-WAN liczącym przeszło 21 000 podmiotów.

Rozwiązania Secure SD-WAN zostały również wyróżnione w sprawozdaniu Gartner Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure

Bezpieczne rozwiązania Secure SD-WAN Fortinet zdobyły również uznanie firmy Gartner – jej eksperci wyróżnili dostawcę rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa tytułem Challenger w najnowszym sprawozdaniu Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure, wskazując na czołowe możliwości firmy w zakresie dostarczania rozwiązań oraz najbardziej kompleksową wizję w kwadrancie Challengers.* Ponadto firma Fortinet otrzymała najwyższą ocenę w kategorii przypadku użycia „Security-Sensitive WAN” [Sieć WAN o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa], stanowiącej element wydanego w listopadzie 2019 roku sprawozdania analitycznego „Critical Capabilities for WAN Edge Infrastructure” firmy Gartner.

Według stanu z 24 marca 2020 roku, firma Fortinet mogła pochwalić się największą liczbą ocen i recenzji wystawionych przez klientów – każda z 263 zweryfikowanych ocen stanowi według przedstawicieli firmy dowód jej zaangażowania w dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań na potrzeby sieci SD-WAN. Fortinet uważa, że przyznanie wyróżnienia wynika z dostarczania przez dostawcę zróżnicowanych rozwiązań dostosowanych do potrzeb biznesu, takich jak zapory sieciowe nowej generacji, rozwiązania dotyczące segmentacji sieci, IPS oraz sieci SD-WAN wykorzystujące sieciowe zapory ogniowe. 

Twoi specjaliści Fortinet

Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

*Gartner, Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure, Jonathan Forest, Mike Toussaint, Neil Rickard, 26 listopada 2019 roku.

22 lipca 2020

Kontakt handlowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub masz konkretne pytania? Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. 

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Fortinet. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej