Infradata Polska wyróżniona nagrodą od Fortinet za największy projekt 2019 roku

Na konferencji PartnerSYNC organizowanej przez Fortinet, Infradata Polska została wyróżniona nagrodą za największy projekt w 2019 roku.

Na konferencji Partner SYNC organizowanej przez Fortinet, przedstawiciele Infradata Polska zostali wyróżnieni nagrodą za największy projekt w 2019 roku. Jest to powód do radości i dowód, że nasze partnerstwo stoi na świetnym poziomie.

Infradata Polska była jednym z wykonawców projektu dostawy systemu stanowiącego infrastrukturę bezpieczeństwa OSE ( Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej). Nasi eksperci byli odpowiedzialni za dostawę urządzeń wraz z oprogramowaniem wśród, których były min, rozwiązania Fortinet, przeprowadzenie wdrożenia systemu oraz przeprowadzenie testów odbiorczych dla węzłów Infrastruktury Bezpieczeństwa OSE. Był to największy projekt wykorzystujący rozwiązania Fortinet w 2019 roku, co zostało wyróżnione na tegorocznej konferencji dla partnerów organizacji.

Celem programu Ministerstwa Cyfryzacji, realizowanego przez NASK, jest budowa Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, czyli umożliwienie dostępu do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego internetu wszystkim szkołom w Polsce, a tym samym wsparcie procesu kształcenia i podniesienia kompetencji polskich uczniów. Program jest finansowany z budżetu państwa i z funduszy unijnych i obejmie ponad 25 000 szkół.

1 stycznia 0001

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej