Aktualności

Juniper Mist liderem rankingu Magic Quadrant w zakresie infrastruktury sieci przewodowej i bezprzewodowej

Ponad cztery lata temu firma Mist Systems uruchomiła pierwszą platformę bezprzewodową opartą na sztucznej inteligencji. W tamtym czasie niewiele osób wiedziało, co o tym sądzić.

W 2016 roku platforma Mist nie cieszyła się zbytnią popularnością w branży. Można było usłyszeć następujące pytania: „jak start-up może konkurować z  gigantami?”, „czy to naprawdę sztuczna inteligencja?”, „dlaczego sztuczna inteligencja w ogóle ma jakiekolwiek znaczenie?”. Platforma Mist jednak dalej się rozwijała i w tym samym roku firma Gartner przyznała Mist Systems tytuł Cool Vendors w kategorii Mobile and Wireless.

Weterani branży z zespołu Mist wiedzieli, że stary, reaktywny i ręczny sposób zarządzania sieciami musi ustąpić miejsca nowemu, proaktywnemu paradygmatowi skupiającemu się na doświadczeniach użytkowników i samoczynnej automatyzacji. Jedynym sposobem, aby osiągnąć ten cel było uwolnienie się od ponad 15-letniego modelu kontrolera WLAN i zaczęcie od nowa pracy z sieciami opartymi na sztucznej inteligencji, które powstały w nowoczesnej chmurze.

Zaledwie kilka lat później – nasz partner, firma Juniper Networks, została uznana za lidera rankingu 2020 Magic Quadrant w zakresie infrastruktury sieci przewodowej i bezprzewodowej. W opublikowanym właśnie rankingu Magic Quadrant firma Juniper zajęła najwyższą pozycję w kategorii liderów w zakresie realizacji operacji w swojej dziedzinie. 

Tytuł lidera w rankingu Magic Quadrant za infrastrukturę sieci przewodowej i bezprzewodowej

Magic Quadrand Wired Wireless LAN Access Infrastructure Juniper Networks leader


Dowiedz się więcej o Juniper Mist

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat platformy Mist opartej na sztucznej inteligencji?

Zapraszamy na webinar Czy sieci Wifi można wykorzystywać do śledzenia kontaktu w dobie COVID19? Inteligentne sieci bezprzewodowe Juniper MIST, 18 listopada i 9 grudnia o godzinie 10:00 - 11:30.

Spotkanie poprowadzi dwóch ekspertów Infradata - Adam Piątek i Mirosław Szymczak.

Dowiedz się, w jaki sposób firma Juniper zapewnia najlepszą w branży warstwę dostępu do sieci przewodowych i bezprzewodowych. Jej eksperci sprawiają, że sieci są bardziej przewidywalne, niezawodne i mierzalne dzięki kompleksowemu portfolio i usługom w chmurze opartym na platformie Mist wykorzystującej sztuczną inteligencję, aby dać zespołom IT przewagę w przekształcaniu swoich firm za pomocą nowych technologii.

Zarejestruj się teraz

Zapraszamy też na prezentację rozwiązania Mist AI w języku angielskim.

Demo Europe: 9 Dec (9:00 BST / 10:00 CET)
Demo USA: 18, 25 Nov, 9 Dec (10:00 AM PT / 1:00 PM ET)

Zarejestruj się teraz

Pobierz i przeczytaj raport firmy Gartner, aby przekonać się, dlaczego Juniper Networks zajmuje najwyższą pozycję w rankingu w zakresie realizacji operacji w swojej dziedzinie.

Pobierz raport

10 listopada 2020

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej