Aktualności

Infradata została uznana przez Juniper Networks za Partnera Roku 2020 w kategorii Enterprise w regionie EMEA

Infradata wyróżniona tytułem Juniper Networks EMEA Enterprise Partner of the Year!

Juniper Networks przyznając nam to wyróżnienie potwierdził, iż z powodzeniem wprowadzamy innowacyjne rozwiązania sieciowe oraz bezpieczeństwa, które pomagają naszym klientom prowadzić w bezpieczny sposób swój biznes.

"Juniper Networks jest zachwycony tym, że może wyróżnić Infradata jako Partnera Roku 2020 w kategorii Przedsiębiorstw na rynku EMEA. Infradata wprowadziła wysokie standardy Junipera w zakresie najwyższej operacyjności biznesowej, pomysłowości oraz konsekwentnego dostarczania najlepszych rozwiązań klientom, czyli to co nazywamy experience - first networking" - stwierdził Gordon Mackintosh, Wiceprezes ds. kanałów globalnych i sprzedaży wirtualnej Juniper Networks w komunikacie prasowym. 

Według Taimena Boumans CEO Infradaty B.V, współpraca między naszymi firmami była zawsze silna. "Chociaż nadal koncentrujemy się na naszych wspólnych fundamentach na rynku dostawców usług, dokonaliśmy świadomego wyboru, aby dalej rozwijać naszą obecność. Budujemy najlepsze w swojej klasie 'cyfrowe fundamenty' w obecnej erze cyfrowej. Możemy to osiągnąć dzięki, bogatemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa i dzięki pomocy firmy Juniper jako strategicznego partnera w tym zakresie.

Zdobywając tę nagrodę, nie tylko wykazujemy się doskonałymi wynikami, ale również tym, że stale rozwijamy się jako partner firmy Juniper poprzez specjalizacje i wymagane certyfikaty.

Czy chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wraz z Juniper Networks możemy zabezpieczyć i stworzyć odpowiedniej jakości sieć firmową ? Skontaktuj się z naszymi ekspertami i dowiedz się więcej.

Zadzwoń teraz Zostaw wiadomość

13 kwietnia 2021

Juniper Networks

Juniper Networks tworzy innowacyjne technologie, które pomagają naszym klientom łączyć pomysły, zwiększać konkurencyjność i odnosić sukcesy w stale zmieniającym się świecie.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej