Aktualności

Rozwiązanie CASB firmy McAfee zdobywa wyróżnienie w raporcie 2020 Gartner Peer Insights Customers’ Choice

Już po raz trzeci z rzędu firma McAfee została wyróżniona w dorocznym raporcie Peer Insights Customers’ Choice for Cloud Access Security Brokers (CASB) publikowanym przez firmę Gartner za swoje rozwiązanie MVISION Cloud. Jako jedyny dostawca rozwiązań CASB, któremu udało się trzy razy z rzędu zdobyć to prestiżowe wyróżnienie, pragniemy podziękować naszym klientom – wasze opinie pomagają nam kształtować nasze produkty i usługi.

W oświadczeniu opublikowanym przez firmę Gartner czytamy: „Laur Gartner Peer Insights Customer’s Choice stanowi wyróżnienie dla dostawców rozwiązań, przyznawane przez zweryfikowanych specjalistów i użytkowników końcowych na podstawie liczby opinii oraz ogólnych ocen każdego rozwiązania. W celu zapewnienia sprawiedliwej i uczciwej oceny, firma Gartner ustanowiła rygorystyczne kryteria wyróżniania dostawców, którzy mogą pochwalić się wysokim stopniem zadowolenia klientów.

Aby otrzymać to wyróżnienie, dostawca musi zgromadzić co najmniej 50+ opublikowanych recenzji, a średnia ocena przyznana danemu rozwiązaniu musi wynosić 4,5 lub więcej gwiazdek. Rozwiązanie McAfee MVISION Cloud zgromadziło do 20 lutego 2020 roku 90 recenzji, a jego średnia ocena wyniosła 4,6.

W październiku 2019 roku firma McAfee została również uznana przez analityków firmy Gartner za lidera w nowym wydaniu sprawozdania „Magic Quadrant for Cloud Access Security Brokers”.

Twoi specjaliści McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Lianne Caetano - 14 lipca 2020

Expert Blog

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub masz konkretne pytania? Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami! Porozmawiaj z ekspertem ds. rozwiązań lub architektem. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Lianne Caetano
Director of Global Product Marketing Cloud Business Unit, McAfee

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem McAfee ze statusem platynowym. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej