Aktualności

Infradata: secure and connected

Wizualizacja naszej obietnicy

Miniony rok nauczył nas, że nigdy nie można stać w miejscu. My zdecydowanie nie staliśmy. Dzięki temu możemy zaprezentować nowy wizerunek naszej marki!

To połączenie żywych kolorów, nowej czcionki i naszej najważniejszej obietnicy: gwarancji, że Twoja firma jest bezpieczna i połączona. 

Wybrany przez nas charakterystyczny kolor – intensywny błękit – symbolizuje niezawodność, czyli jedną z naszych podstawowych wartości. Dodaliśmy do niego żółty i pomarańczowy, które wyrażają inne ważne dla nas wartości: proaktywność i energię

Infradata new branding

Siła w liczbach

Nietrudno również zauważyć nowe elementy graficzne. Kształtne linie i koła przedstawiają kod binarny, będący podstawą informatyki. Nawiązują one również do naszego francuskiego partnera w walce z cyberprzestępczością, firmy Nomios, z którym dzielimy nasz identyfikację wizualną w ramach grupy Nomios/Infradata. Kod, którego używamy, przekłada się na 365, czyli liczbę dni w roku, przez które obsługujemy naszych klientów. Oznacza siłę w liczbach i siłę we współpracy.

Secure and connected

I w końcu nasz slogan, w którym uwzględniliśmy powód, dla którego spełniamy naszą misję. Zajmujemy się cyberbezpieczeństwem i infrastrukturą sieci – dwoma obszarami środowiska informatycznego, które są dla nas nierozerwalnie ze sobą związane. Nie możemy zapewniać bezpieczeństwa bez połączenia ani połączenia bez bezpieczeństwa. Dlatego zapewniamy oba. Sprawiamy, że nie musisz się o nie martwić i możesz polegać na naszym doświadczeniu. 

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Skontaktuj się z naszym specjalistą.

23 lutego 2021

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej