News

Viabuild wybiera firmę Infradata na swojego doradcę przy wdrażaniu optymalnej infrastruktury bezpieczeństwa

Infradata wdraża w Viabuild rozwiązanie zapewniające ochronę urządzeń końcowych następnej generacji, które zwiększy widoczność dla pracowników zdalnych

Viabuild wybiera firmę Infradata na swojego doradcę przy wdrażaniu optymalnej infrastruktury bezpieczeństwa

Infradata z dumą ogłasza, że została wybrana przez firmę Viabuild do wdrożenia kompleksowego rozwiązania zapewniającego ochronę urządzeń końcowych następnej generacji. To zintegrowane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa pozwoli firmie Viabuild na osiągnięcie wyższego poziomu bezpieczeństwa i widoczności sieci. W dzisiejszym świecie pełnym zagrożeń wdrożenie doskonale zabezpieczonej infrastruktury jest sporym wyzwaniem. Potrzeba do tego nie tylko doświadczonych zespołów wewnętrznych, ale także umiejętności zarządzania i łączenia skomplikowanych narzędzi w krótkim czasie.

Od 2013 roku Viabuild zrzesza wiele firm wykonawczych specjalizujących się w robotach drogowych, wyburzeniowych i ziemnych, kładzeniu asfaltu, usuwaniu azbestu, inżynierii lądowej i remontach kanalizacji. Firma ma siedzibę w miejscowości Puurs-Sint-Amands i zatrudnia 720 osób w siedmiu różnych sektorach w Belgii. Viabuild inwestuje w talent, technologię, zrównoważony rozwój i przede wszystkim w bezpieczeństwo. Dzięki temu może świadczyć usługi najwyższej jakości. Firma działa zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

„Infradata była w stanie przeanalizować naszą obecną sytuację i zaproponowała nam przejście na urządzenia końcowe następnej generacji, które poprawia naszą kontrolę i bezpieczeństwo we wszystkich punktach końcowych”. - Steven Taelman, Business Intelligence Manager w Viabuild

Rozwiązanie zapewniające ochronę urządzeń końcowych wdrożone przez firmę Infradata minimalizuje ryzyko naruszeń, na które narażone są firmy. Rozwiązanie to obejmuje również łatwego w użyciu agenta, który dba o wszystkie aspekty ochrony punktów końcowych, zapewniając minimalizację strat cennych zasobów. W połączeniu z całodobowym monitoringiem i reakcją na wszystkie incydenty, rozwiązanie to skutecznie skraca czas reakcji na ostrzeżenia. Skutkuje to poprawą efektywności bezpieczeństwa i zwiększeniem przejrzystości przepływu danych, a cały zespół ekspertów wspiera organizację w walce z zagrożeniami zewnętrznymi.

Steven Taelman, Business Intelligence Manager w Viabuild, o wyborze firmy Infradata: „Gdy skontaktowaliśmy się z firmą Infradata, nasze poszukiwania koncentrowały się wyłącznie na znalezieniu nowej instalacji zapory sieciowej. Jednak po spotkaniu i przedstawieniu naszej obecnej sytuacji oraz potrzeb, jej pracownicy przeanalizowali je i zaproponowali nam przejście na punkt końcowy następnej generacji. Poprawienie metod monitorowania i bezpieczeństwa wszystkich punktów końcowych było dla nas niezwykle istotne, ponieważ mamy wiele różnych zespołów, które pracują zarówno nad projektami, jak i zdalnie. To właśnie firma Infradata pomogła nam podjąć decyzję i ostatecznie wdrożyła to rozwiązanie w naszej firmie”.

Infradata jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań i usług w dziedzinie bezpieczeństwa, technologii chmurowej oraz sieci. Umożliwiamy klientom wprowadzanie innowacji i podnoszenie wartości usług. Infradata jest zaufanym partnerem organizacji IT, bez względu na wielkość i branżę, w jakiej działają. Wyróżniają nas doświadczeni inżynierowie i certyfikowani eksperci. Infradata buduje fundamenty zapewniające bezpieczeństwo i rozwój gospodarki oraz społeczeństwa w erze cyfryzacji.

Dyrektor Zarządzający Infradata Belgium, Kris Verheye, dodał: "To rozwiązanie dla punktów końcowych nowej generacji pomoże firmie Viabuild ewoluować w kierunku optymalnej postawy bezpieczeństwa. Infradata buduje swoje doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego od 16 lat. Nasi wewnętrzni inżynierowie ds. bezpieczeństwa i sieci nieustannie kształcą się w zakresie stale zmieniającego się krajobrazu zagrożeń i dostępnych technologii. Ten przykład z Viabuild pokazuje, jak nasze zespoły ściśle współpracują ze sobą w celu osiągnięcia najlepszego rozwiązania dla klienta. W ten sposób jesteśmy w stanie pomóc chronić każdą organizację przed zagrożeniami cybernetycznymi".

22 października 2020

Tobie również zależy na bezpiecznej infrastrukturze?

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy chronić Twoją firmę.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej