Dołącz do naszego zespołu!

Kariera w Infradata

Ludzki wymiar łączności z Infradata.

Infradata to najszybciej rozwijający się dostawca technologii w zakresie infrastruktury. I wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą złożoną z ludzi zaangażowanych w dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Stale poszukujemy kompetentnych i energicznych osób, chcących współtworzyć nowe rozwiązania, które przerastają oczekiwania klientów.  W zamian oferujemy kreatywne, skupione na przyszłości środowisko pracy, atrakcyjne pakiety świadczeń i legendarne lunche.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów; Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywę przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Zobacz wszystkie oferty pracy

Życie w Infradata

Poznaj ich historie

Wspomagamy przedsiębiorczych

Nasze rynki docelowe i realizowane projekty wciąż się zmieniają, a oczekiwania naszych klientów rosną. W takim środowisku stawiamy na ustawiczne dostosowywanie procesów, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie talentów oraz wspomaganie samodzielnego myślenia i kreatywności.

Zapewniamy dostęp do zasobów, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje i działać w sposób przedsiębiorczy. Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą i przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności, a przy tym wspomagamy nowatorskie myślenie i szybkie podejmowanie decyzji. Twoja przedsiębiorczość jest podstawą naszego sukcesu. Dołącz do nas — zgłoś się już dziś!

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej sztuce. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Korzyści

Oto niektóre z oferowanych przez nas korzyści:

 • Możliwość pracy zdalnej.
 • Środki na rozwój osobisty.
 • Prestiżowi klienci i ambitne projekty.
 • Najnowszy laptop i smartfon.
 • Praca w utalentowanym zespole.
 • Elastyczny i „szczupły” model organizacji.
 • Doroczny wyjazd firmowy.
 • Regularne imprezy zespołowe.
 • Premia za wyniki.
 • Możliwość kariery międzynarodowej.
 • Filiżanka dobrej kawy.

Zgłoś się teraz

Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Czekamy na kontakt!

Zgłoś się teraz Zadzwoń teraz