Dołącz do naszego zespołu!

Kariera w Infradata

Ludzki wymiar łączności z Infradata.

Infradata to najszybciej rozwijający się dostawca technologii w zakresie infrastruktury. I wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą złożoną z ludzi zaangażowanych w dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Stale poszukujemy kompetentnych i energicznych osób, chcących współtworzyć nowe rozwiązania, które przerastają oczekiwania klientów.  W zamian oferujemy kreatywne, skupione na przyszłości środowisko pracy, atrakcyjne pakiety świadczeń i legendarne lunche.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów; Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywę przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Zobacz wszystkie oferty pracy

Wspomagamy przedsiębiorczych

Nasze rynki docelowe i realizowane projekty wciąż się zmieniają, a oczekiwania naszych klientów rosną. W takim środowisku stawiamy na ustawiczne dostosowywanie procesów, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie talentów oraz wspomaganie samodzielnego myślenia i kreatywności.

Zapewniamy dostęp do zasobów, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje i działać w sposób przedsiębiorczy. Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą i przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności, a przy tym wspomagamy nowatorskie myślenie i szybkie podejmowanie decyzji. Twoja przedsiębiorczość jest podstawą naszego sukcesu. Dołącz do nas — zgłoś się już dziś!

Korzyści

Co oferujemy:

  • Szybko rozwijająca się firma o stabilnej pozycji finansowej.
  • Prestiżowi klienci i najnowocześniejsze projekty.
  • Możliwości dalszego szkolenia oraz rozwoju osobistego.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Zespół utalentowanych współpracowników.
  • Nieformalne, profesjonalne środowisko pracy.
  • Zwinna organizacja stosująca podejście lean.
  • Możliwości kariery międzynarodowej.
  • Doskonałe warunki zatrudnienia obejmujące konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia motywacyjne i program emerytalny.
  • Świetna zabawa! Przyjazna atmosfera, firmowa impreza letnia i Wigilia, wyjazdy na narty, piątkowe drinki i dużo więcej.

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej sztuce. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Zgłoś się teraz

Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Czekamy na kontakt!

Zgłoś się teraz Zadzwoń teraz 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej