Dołącz do naszego zespołu!

Kariera w Infradata

Ludzki wymiar łączności z Infradata.

Infradata to najszybciej rozwijający się dostawca technologii w zakresie infrastruktury. I wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą złożoną z ludzi zaangażowanych w dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Stale poszukujemy kompetentnych i energicznych osób, chcących współtworzyć nowe rozwiązania, które przerastają oczekiwania klientów.  W zamian oferujemy kreatywne, skupione na przyszłości środowisko pracy, atrakcyjne pakiety świadczeń i legendarne lunche. 

„Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych, pełnych entuzjazmu specjalistów. Technologie z zakresu sieci i bezpieczeństwa to nasza pasja, dlatego wszyscy angażujemy się w budowanie sukcesu zespołu i poświęcamy mu całą nasza energię”. – Inżynier

Wspomagamy przedsiębiorczych

Nasze rynki docelowe i realizowane projekty wciąż się zmieniają, a oczekiwania naszych klientów rosną. W takim środowisku stawiamy na ustawiczne dostosowywanie procesów, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie talentów oraz wspomaganie samodzielnego myślenia i kreatywności.

Zapewniamy dostęp do zasobów, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje i działać w sposób przedsiębiorczy. Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą i przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności, a przy tym wspomagamy nowatorskie myślenie i szybkie podejmowanie decyzji. Twoja przedsiębiorczość jest podstawą naszego sukcesu. Dołącz do nas — zgłoś się już dziś!

Nasze biura na świecie

Infradata posiada biura w obszarach metropolitalnych Amsterdamu, Brukseli, Frankfurtu, Paryża, Londynu, San Francisco i Warszawy.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszym Specjalistą ds. HR i dowiedz się, dlaczego firma Infradata to wspaniałe miejsce pracy.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów; Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywę przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Zobacz wszystkie oferty pracy

Życie w Infradata

Poznaj ich historie

Ludzki wymiar łączności z Infradata.

Dajemy ludziom możliwość dzielenia się pomysłami z otaczającym ich światem i urzeczywistniania wizji. Sieć to miejsce, w którym spotykają się ludzie i technologia, a efekty tego połączenia potrafią być naprawdę niesamowite. 

Jako pracodawca staramy się pomagać ludziom nawiązywać wartościowe więzi, które przyczynią się do rozwoju ich kariery, budzić uznanie i angażować szerszą społeczność na sposoby, które przynoszą pozytywne zmiany.

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej sztuce. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Akademia Infradata

Odkryj zalety Programu dla Absolwentów firmy Infradata

Bez względu na to, czy postanowisz dołączyć do pionu technicznego czy handlowego Programu dla Absolwentów firmy Infradata, otrzymasz możliwość skorzystania z niezrównanych szkoleń, które pomogą ci rozwinąć karierę. Opracowaliśmy nasz program z myślą o umożliwieniu wyjątkowym kandydatom, takim jak Ty, możliwości zdobycia wiedzy biznesowej i umiejętności potrzebnych do zostania przyszłym liderem.

Akademia Infradata

Korzyści

Oto niektóre z oferowanych przez nas korzyści:

 • Możliwość pracy zdalnej.
 • Środki na rozwój osobisty.
 • Prestiżowi klienci i ambitne projekty.
 • Najnowszy laptop i smartfon.
 • Praca w utalentowanym zespole.
 • Elastyczny i „szczupły” model organizacji.
 • Doroczny wyjazd firmowy.
 • Regularne imprezy zespołowe.
 • Premia za wyniki.
 • Możliwość kariery międzynarodowej.
 • Filiżanka dobrej kawy.