Rozkręć swoją karierę!

Akademia Infradata

Program dla Absolwentów firmy Infradata

Odkryj zalety Programu dla Absolwentów firmy Infradata. Dowiedz się więcej na temat aplikacji i możliwości, które czekają właśnie na Ciebie.

Bez względu na to, czy postanowisz dołączyć do pionu technicznego czy handlowego Programu dla Absolwentów firmy Infradata, otrzymasz możliwość skorzystania z niezrównanych szkoleń, które pomogą ci rozwinąć karierę. Opracowaliśmy nasz program z myślą o umożliwieniu wyjątkowym kandydatom, takim jak Ty, możliwości zdobycia wiedzy biznesowej i umiejętności potrzebnych do stania się przyszłym liderem.

Od samego początku rozpoczniesz kompleksowy Program Wdrożeniowy, w ramach którego zapoznasz się z zasadami działania wszystkich obszarów naszej firmy. W zależności od obranej ścieżki weźmiesz udział w programie rozwojowym trwającym od sześciu do dwunastu miesięcy, obejmującym dwie lub trzy rotacje łączące praktyczną naukę pracy, a także ofertę sformalizowanych szkoleń. W ramach programu otrzymasz stymulujące, praktyczne zadania i możliwość bliskiego zapoznania się z wartościami wyznawanymi w naszej firmie.

Poza konkurencyjnym wynagrodzeniem początkowym i innymi wyjątkowymi świadczeniami otrzymasz możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy poprzez zorganizowane szkolenia oraz udział w przełomowych projektach. Podczas całego programu możesz korzystać ze wsparcia bezpośredniego przełożonego, który udzieli Ci wskazówek i konstruktywnych informacji zwrotnych, a także zapewni wsparcie mentorskie. 

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszym Specjalistą ds. HR i dowiedz się, dlaczego firma Infradata to wspaniałe miejsce pracy.

Omówienie Programu dla Absolwentów firmy Infradata

  • Program rozwojowy trwający 6–12 miesięcy z rotacjami w zależności od wybranego obszaru.
  • Szeroki zakres odpowiedzialności i wyzwania od rozpoczęcia programu, gdzie osiągane wyniki przekładają się na sukces całego przedsiębiorstwa.
  • Usystematyzowany program rozwojowy ceniony w całej branży.
  • Praca w międzynarodowej firmie stawiającej czoła poważnym wyzwaniom.
  • Pełna elastyczność i równowaga pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Dlaczego Infradata?

Poznaj jedną z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym i sieciami w chmurze. Praca w branży technologicznej jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca. Dzięki rozpoczęciu kariery w firmie Infradata otrzymasz możliwość uczestnictwa w wyjątkowych i innowacyjnych projektach, dzięki którym zdobędziesz niezrównane doświadczenie. Nasza firma pracowała przy realizacji najnowocześniejszych projektów na całym świecie, które nie są wyłącznie osiągnięciami myśli technicznej. Nasze osiągnięcia stanowią produkty firmy, która naprawdę ceni postęp i w której będziemy stale zachęcać Cię do poznawania nowych sposobów myślenia i pracy.

Prestiżowi klienci i ambitne projekty.

Praca w utalentowanym zespole.

Elastyczny i „szczupły” model organizacji.

Regularne imprezy zespołowe.

Możliwość kariery międzynarodowej.

Najnowszy laptop i smartfon.

Program dla Absolwentów firmy Infradata

Skontaktuj się z nami i aplikuj już dziś!

Aby wziąć udział w Programie dla Absolwentów firmy Infradata musisz być studentem ostatniego roku lub absolwentem uznanej uczelni wyższej, kolegium lub szkoły biznesu. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu dla absolwentów, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza. 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej