Historie karier zawodowych

Erwin

Dyrektor Zarządzający

“Szybkie i elastyczne przedsiębiorstwo, oparte na niehierarchicznej strukturze, zatrudniające pracowników, których pasjonuje technologia, gdzie każdy ma możliwość rozwoju swojej kariery” - Erwin Hemmen, dyrektor zarządzający w firmie Infradata

Jak zaczęła się Twoja kariera w firmie Infradata?

Postanowiłem dołączyć do zespołu firmy Infradata z kilku powodów, które są dla mnie szczególnie ważne. Przede wszystkim to szybko rozwijająca się firma, która działa na rynkach w wielu krajach, co oznacza ogromny potencjał na przyszłość. Nasza kompleksowa oferta rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego i technologii sieci w chmurze przyciąga czołowe firmy z całego świata, co pozwala nam na współpracę z renomowanymi międzynarodowymi klientami, partnerami i dostawcami.

W trakcie całej swojej kariery zrozumiałem, że szczęście i zadowolenie w pracy nie zależy od skali, liczby pracowników czy obrotów. Zamiast tego zależy przede wszystkim od rozwijania nowych umiejętności, nawiązywaniu kontaktów ze świetnymi współpracownikami i budowania kultury przedsiębiorczości. To wszystko widać w firmie Infradata – dynamicznym, niehierarchicznym, szybkim i elastycznym przedsiębiorstwie zatrudniającym pracowników, których pasjonuje technologia, gdzie każdy ma możliwość rozwoju swojej kariery.

Jakie są Twoje zadania na stanowisku dyrektora zarządzającego?

Jestem odpowiedzialny za działania strategiczne i działalność operacyjną firmy Infradata w Holandii. Ponadto zajmuję się także optymalizacją i opracowywaniem nowych strategii rozwoju. Firma Infradata współpracuje z organizacjami, których celem jest kształtowanie przyszłości bezpieczeństwa cybernetycznego oraz sieci. W segmencie operatorów telekomunikacyjnych współpracujemy ze spółkami takimi jak T-Mobile, Liberty Global czy Equinix. Jednocześnie prowadzimy współpracę także z powszechnie znanymi firmami, wśród których znajduje się między innymi eBay, Tennet i wiele innych. 

Kolejnym zadaniem, równie istotnym jak ustalanie strategii naszego przedsiębiorstwa, jest umożliwianie naszym pracownikom osiągania sukcesów i zarządzania rozwojem firmy. Dodatkowo angażuję się także w działania mające na celu umożliwienie naszej firmie przyciągania kolejnych utalentowanych pracowników i gwarantowanie, że Infradata pozostanie wspaniałym miejscem pracy. Zajmuję się także budowaniem nowych relacji z partnerami i przedsiębiorstwami, a także ściśle współpracuję ze spółkami takimi jak Juniper Networks, Palo Alto, F5 Networks, Crowdstrike i innymi. Poza tym opracowaliśmy starannie określone ścieżki kariery i stale podejmujemy wysiłki ukierunkowane na wspieranie naszych pracowników w rozwoju i osiąganiu indywidualnych ambicji.

Dlaczego Infradata?

Infradata to wspaniałe miejsce pracy dla osoby, która szuka przedsiębiorstwa umożliwiającego rozwój osobisty, które nagradza sukcesy i naprawdę pomaga w rozwoju kariery. Napotykałem już sytuacje, w których pracownicy przekwalifikowywali się ze wsparcia sprzedaży do planowania operacyjnego, z zarządzania klientami do zarządzania sprzedażą, widziałem nawet inżynierów, którzy zostawali konsultantami ds. wsparcia przedsprzedażowego. Firma Infradata oferuje osobom ambitnym i nastawionym na wyniki możliwości rozwoju swojej przedsiębiorczej strony.

Osiąganie świetnych wyników w naszej firmie wymaga wychodzenia poza swoją strefę komfortu i mierzenie się z nowymi wyzwaniami, czasem nawet konieczności ruszenia w nieznane. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu i czujesz się komfortowo w szybkim i zwinnym przedsiębiorstwie, znajdziesz tu naprawdę wiele możliwości rozwoju. Nawet ja stale stawiam czoła nowym wyzwaniom, na przykład stając się odpowiedzialnym za zarządzanie kilkoma kluczowymi klientami, a także za kadry. Są to dla mnie nowe, ekscytujące wyzwania, dzięki którym poznaję poszczególne części składowe naszego przedsiębiorstwa wraz ze współpracownikami z całej firmy.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszym Specjalistą ds. HR i dowiedz się, dlaczego firma Infradata to wspaniałe miejsce pracy.

„W firmie Infradata musisz być gotowy na wyjście ze swojej strefy komfortu i mierzenie się z nowymi wyzwaniami, czasem nawet musisz ruszyć w nieznane. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu i czujesz się komfortowo w szybkim i zwinnym przedsiębiorstwie, znajdziesz tu naprawdę wiele możliwości rozwoju."

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej dziedzinie. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów. Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywa przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Oferty pracy

Zgłoś się teraz

Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Czekamy na kontakt!

Zgłoś się teraz Zadzwoń teraz