Historie karier zawodowych

Jan-Willem

Dyrektor ds. Klientów

„Praca zespołowa, chemia i chęć opracowywania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów sprawia, że firma Infradata jest świetnym miejscem pracy”. - Jan-Willem Sipman, dyrektor ds. klientów w firmie Infradata

Dlaczego Infradata?

W firmie Infradata chodzi o to, żeby mieć pasję do pracy zespołowej w celu osiągania wspólnych celów całego zespołu. W ciągu ostatnich pięciu lat ta nieformalna mentalność i orientacja na cele rozwinęła się i stała się dużo bardziej widoczna. Zaczynałem karierę w firmie jako kierownik ds. sprzedaży, jednak udało mi się zdobyć i rozwinąć nowe umiejętności, w wyniku czego otrzymałem stanowisko dyrektora ds. klientów. Innymi słowy, jestem żywym dowodem na to, że firma Infradata umożliwia rozwój kariery zawodowej.

Praca w naszej firmie jest bez wątpienia interesująca. Jeśli pracujesz jako przedstawiciel handlowy i znajdziesz potencjalnego klienta na Hawajach, tutaj spotkasz się z pytaniem: „Dlaczego nie siedzisz jeszcze w samolocie na Hawaje?” W tej firmie sami tworzymy własne możliwości, a jednocześnie otrzymujemy wsparcie w osiąganiu postawionych sobie celów.

Firma Infradata wierzy w zdobywanie wiedzy poprzez praktyczne działanie. Pracownicy otrzymują narzędzia i możliwości kształtowania własnego środowiska, dzięki którym mogą uczyć się i zdobywać nowe umiejętności potrzebne w tym biznesie. Osobista swoboda działania oraz zaufanie, którym cieszą się pracownicy firmy, a także wysoki poziom odpowiedzialności i wsparcia ze strony kompetentnych współpracowników pozwalają na wybór ścieżki kariery bez żadnych ograniczeń. Praca zespołowa, chemia i chęć opracowywania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów sprawia, że firma Infradata jest świetnym miejscem pracy.

Jakie są twoje zadania na stanowisku dyrektora ds. klientów?

Pracuję głównie z operatorami sieci komórkowych i stacjonarnych w krajach Beneluksu. To właśnie ci klienci stawiają obecnie czoła największym wyzwaniom z technicznego i biznesowego punktu widzenia. Jako dyrektor ds. klientów odpowiadam za zarządzanie relacjami z wieloma klientami i zapewnianie, że oferowane przez nas rozwiązania będą stanowiły najlepszą odpowiedź na stojące przed nimi wyzwania. Poza tym od czasu do czasu organizuję wydarzenia z cyklu Lunch & Learn, podczas których eksperci firmy Infradata oraz przedstawiciele klientów dzielą się wiedzą na temat nowych technologii, trendów w dziedzinie bezpieczeństwa i najnowszych informacji z branży sieci.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszym Specjalistą ds. HR i dowiedz się, dlaczego firma Infradata to wspaniałe miejsce pracy.

„Pracownicy otrzymują narzędzia i możliwości kształtowania własnego środowiska, dzięki którym mogą uczyć się i zdobywać nowe umiejętności potrzebne w tym biznesie”. „Wolność osobista oraz zaufanie, którym cieszą się pracownicy firmy, a także wysoki poziom odpowiedzialności oraz kompetentni współpracownicy pozwalają na wybór ścieżki kariery bez żadnych ograniczeń”.

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej dziedzinie. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów. Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywa przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Zgłoś się teraz

Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Czekamy na kontakt!

Zgłoś się teraz Zadzwoń teraz 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej