Historie karier zawodowych

Jurgen

Certified Network Support Engineer

“Współpraca z firmami takimi jak Ebay Classifieds Group, dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań sieciowych oraz praca ramię w ramię z ludźmi pełnymi pasji, którzy wspierają się nawzajem sprawiają, że jestem dumny mogąc być częścią firmy Infradata”.- Jurgen, Certified Network Support engineer

Jak zaczęła się twoja kariera w firmie Infradata?

Po uzyskaniu tytułu licencjata na kierunku infrastruktura i zarządzanie sieciami dołączyłem do zespołu firmy Infradata jako stażysta. Podczas stażu szybko odkryłem, że firma Infradata zachęca swoich pracowników do rozwijania umiejętności technicznych, a także do czerpania korzyści wynikających z pracy z doświadczonymi współpracownikami, posiadającymi rozległą wiedzę oraz praktyczne doświadczenie w dziedzinie technologii sieciowych. Po zakończeniu stażu byłem bardzo zadowolony z faktu, że zostałem przyjęty do pracy w zespole wsparcia i stałem się częścią firmy.

Jakie są twoje zadania na stanowisku inżyniera wsparcia technicznego?

W ramach podejścia opartego na bezpośrednim dostępie do specjalistów (Direct Expert Access), nasz zespół wsparcia technicznego pomaga klientom rozwiązywać złożone problemy związane z siecią przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W firmie Infradata jestem zatrudniony na pełny etat jako certyfikowany inżynier wsparcia technicznego. Uzyskałem szereg certyfikatów, obejmujący między innymi F5 201 oraz BIG IP 301 LTM, Fortigate Network Security Professional, a także kilka certyfikatów Juniper Networks. Zadania wykonywane przeze mnie w codziennej pracy obejmują szeroki zakres czynności, od zapewniania wsparcia technicznego, aż po opracowywanie najlepszych rozwiązań problemów technicznych i organizacyjnych, którym stawiają czoła nasi klienci.

Każdy dzień w firmie Infradata jest inny. Pracuję z klientami, którzy prowadzą działalność w wielu branżach, a każdy z nich ma swoje własne cele i zamierzenia. Dzięki temu mam do czynienia z wieloma przypadkami i praktycznymi wyzwaniami, które rozwiązuję dzięki własnym umiejętnościom i wsparciu moich doświadczonych współpracowników, jednocześnie zdobywając wiedzę na temat nowoczesnej infrastruktury i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszym Specjalistą ds. HR i dowiedz się, dlaczego firma Infradata to wspaniałe miejsce pracy.

Dlaczego Infradata?

Współpraca z firmami takimi jak Ebay w celu dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań oraz praca ramię w ramię z ludźmi pełnymi pasji, którzy służą swoim wsparciem sprawiają, że jestem dumny, mogąc być częścią firmy Infradata. Dzięki programowi edukacyjnemu oferowanemu przez firmę mam możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowych certyfikatów obejmujących kilka dziedzin inżynierii. Nie ukrywam, że jest to jeden z głównych powodów, dla których pracuję w tej firmie. 

Mam również dostęp do Laboratorium Infradata, gdzie mogę testować nowe rozwiązania oraz bawić się najnowocześniejszym sprzętem i rozwiązaniami programowymi. Laboratorium to świetny sposób na poznawanie nowoczesnych technologii i badanie granic możliwości produktów, aby móc zaoferować klientom pełen potencjał każdego rozwiązania.

Czekam także z niecierpliwością na nasze miesięczne spotkania dotyczące bezpieczeństwa, podczas których wymieniamy się informacjami na temat najnowszych trendów w tej branży. Czasem organizujemy także „wyzwania hamburgerowe“, a także wydarzenia firmowe, takie jak wycieczki czy imprezy na plaży.

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej dziedzinie. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Polecane oferty pracy

Można mieć pracę... i można mieć karierę... Szansę wykonywania pracy, która przyczynia się do realizacji ważnych celów. Możliwość mierzenia się ze sobą i zdobywania nowych umiejętności. Perspektywa przebywania wśród inteligentnych, ambitnych, zmotywowanych ludzi, dzień w dzień. Takiej pracy możesz spodziewać się w Infradata. Brzmi atrakcyjnie? Przyjdź i dołącz do nas!

Zgłoś się teraz

Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Czekamy na kontakt!

Zgłoś się teraz Zadzwoń teraz 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej