Infradata

Centrum prasowe

Komunikaty prasowe, loga i zasoby cyfrowe.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W Infradata dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy i uwielbiamy, gdy dzielisz się nimi ze światem. Pamiętaj jednak, żeby zawsze podawać źródło, gdy wykorzystujesz, publikujesz lub rozpowszechniasz treści pochodzące ze strony internetowej www.infradata.com.

Do naszych materiałów prasowych dołączone są obrazy w wysokiej rozdzielczości do pobrania. Zasoby te stanowią własność Infradata i nie mogą być wykorzystywane do promocji lub sprzedaży produktów, usług lub technologii innych niż należące do Infradata. Pobierając plik, zgadzasz się przestrzegać postanowień Regulaminu znaków towarowych, Warunków korzystania, Polityki prywatności oraz Wytycznych dotyczących używania marki.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych materiałów graficznych, skontaktuj się z zespołem Infradata ds. komunikacji korporacyjnej.

  • Komunikaty prasowe
  • Logo do pobrania

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej