Nagranie

Nagranie z webinaru pt. Inteligentne sieci Juniper MIST i ich zastosowanie w przemyśle, retail i innych sektorach.

W związku licznymi prośbami od osób, które nie mogły uczestniczyć w webinarze, udostępniamy możliwość obejrzenia nagranego webinaru.

Podczas webinaru nasi eksperci wyjaśnili czym są sieci współpracujące ze sztuczną inteligencją oraz czym rozwiązanie to różni się od klasycznych systemów. Pokazali również możliwości analizy parametrów sieci, wykrywania błędów i konfiguracji urządzeń oraz jak funkcje analityczne MIST pozwalają budować aplikacje i inne rozwiązania dla różnych sektorów. 

Prowadzący: Adam Piątek i Mirek Szymczak z Infradata

Aby zobaczyć nagranie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat webinaru lub zadać konkretne pytania? Zadzwoń albo zostaw wiadomość.

Mirosław Szymczak
Ekspert Infradata

Formularz dostępu do nagrania

Ochrona danych: W firmie Infradata podchodzimy poważnie do Twojego prawa do prywatności danych, dlatego nigdy nie udostępnimy ich bez Twojego pozwolenia. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczania szczegółowych informacji o produktach, które chcesz nabyć, a także, okazjonalnie, w celu dostarczania innych informacji i ofert. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnej chwili.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej