Historia firmy Infradata

O Infradata

Next-Generation Cyber Security and Cloud Networking.

Infradata to wiodący, niezależny dostawca rozwiązań sieciowych w chmurze, systemów bezpieczeństwa i usług zarządzanych.

Infradata to nagradzany, niezależny dostawca nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych w chmurze i usług zarządzanych. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu innowacji, dostarczając im najlepszych w swojej klasie technologii. W Infradata budujemy fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego.

Infradata optymalizuje rozwiązania w zakresie sieci i bezpieczeństwa, aby spełnić potrzeby biznesowe klientów.

Od 2005 roku zaopatrujemy globalne przedsiębiorstwa, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług w rozwiązania w zakresie sieci i bezpieczeństwa. Łącząc technologie, procesy i fachową wiedzę tworzymy rozwiązania i usługi następnej generacji. Dzięki wysokiej jakości usług i doskonałości operacyjnej możemy pochwalić się najwyższym na rynku wskaźnikiem satysfakcji klienta.

W skrócie

Wielokrotnie nagradzana firma

Nagrody branżowe i akredytacje.

Osiągnięcia, którym możesz zaufać

16 lat doświadczenia.

170+ certyfikowanych i doświadczonych inżynierów

Nasi specjaliści robią wielką różnicę.

11 biur w 7 krajach

Obsługujemy klientów w ponad 50 krajach na świecie.

24/7 obsługa klienta na całym świecie

Wskaźnik satysfakcji klienta na poziomie 8,9.

50+ partnerów technologicznych

Strategiczne partnerstwa z czołowymi producentami.

Profil firmy

Infradata jest wiodącym integratorem sieci i systemów bezpieczeństwa oraz dostawcą najlepszej jakości rozwiązań i usług. Jesteśmy dumni z naszej niezależności technologicznej i roli zaufanego doradcy. Dzięki rozległemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zdecydowanym krokiem poprowadzić naszych klientów w stronę przyszłości.

Jako wiodący, niezależny dostawca usług informatycznych mamy wyjątkową szansę wspierać cyfrową transformację, przynosząc zyski naszym klientom, partnerom i akcjonariuszom oraz stwarzać możliwości rozwoju dla naszych pracowników.

Dzięki rozległej sieci partnerów możemy w pełni wykorzystywać korzyści płynące ze współpracy i niezależności technologicznej. Nawiązaliśmy ponad 40 relacji partnerskich z czołowymi producentami na rynku, a lista naszych partnerów strategicznych obejmuje m.in. Juniper Networks, F5 Networks, Fortinet i Arbor Networks.

Nasze wartości

Tworzymy zespół wyjątkowych osobowości. Każdy z nas jest mistrzem w swojej sztuce. Z zaangażowaniem kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość. Wierzymy, że warto przełamywać schematy. Bez uszczerbku na jakości i bez ograniczeń dla kreatywności. Kultura naszej firmy opiera się na głębokim profesjonalizmie, silnej integracji zespołu oraz budowaniu inspirującego środowiska pracy.

WYDAJNOŚĆ: Zawsze dajemy z siebie wszystko.

PASJA: Kwestionujemy status quo.

ELASTYCZNOŚĆ: Nie boimy się zmian i to nigdy się nie zmieni.

DO RZECZY: Proste i rzeczowe podejście do pracy.

POZA SCHEMATEM: Myślimy inaczej, niż wszyscy.

ROZWÓJ: Dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej