Nasza wyjątkowa oferta

Dlaczego Infradata

Są ku temu same dobre powody.

Infradata to nagradzany, niezależny dostawca nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych w chmurze i usług zarządzanych. Infradata wspiera klientów we wdrażaniu innowacji, dostarczając im najlepsze w swojej klasie technologie. Infradata buduje fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki i społeczeństwa w erze cyfryzacji. Sprawdź, co nas wyróżnia.

korzyści infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Partnerstwa strategiczne

Rozbudowana sieć wiodących dostawców technologii.

Zawsze do usług

Wsparcie dostępne 24/7 na całym świecie.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Dzięki odpowiedniemu planowaniu oraz skutecznej realizacji prac inżynieryjnych, projektowych i usług w zakresie zarządzania projektami zapewniamy klientom perfekcyjną jakość i prawdziwe korzyści.

Dostarczanie wysokiej jakości usług inżynieryjnych i tworzenie wartości dla klienta nie robi się jednak samo. Pomyślna realizacja tych celów wymaga ogromnej dyscypliny, silnego przywództwa i doskonałej umiejętności zarządzania procesem i zespołem na wszystkich etapach cyklu projektowego. Wewnętrzne kontrole i regularne konsultacje z klientami to kluczowe elementy naszego modelu pracy. I najlepsze narzędzia pozwalające ocenić, czy projekt rozwija się we właściwym kierunku.

„Dzięki współpracy z międzynarodową siecią partnerów dostarczamy najlepsze w swojej klasie rozwiązania w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i preferencje technologiczne każdego klienta”. – Sébastien Kher, CEO

Rozumiemy, jak ogromne znaczenie ma wartość, dlatego w pracy stawiamy na efektywność – każdy projekt realizujemy na czas i zgodnie z planowanym budżetem. Jako inżynierowie opieramy się na naukowych podstawach, wieloletnim doświadczeniu i najnowszych technologiach, dzięki którym możemy pomagać klientom w optymalizacji procesów i poprawie wyników.

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Przewróciliśmy piramidę wsparcia do góry nogami. Nasza umowa dotycząca poziomu usług (SLA) gwarantuje Ci bezpośredni dostęp do najlepszych inżynierów z bogatym doświadczeniem i odpowiednimi certyfikatami. Nie musisz już załatwiać spraw z zewnętrznym asystentem pomocy, który trzyma się ściśle określonego schematu działania i przestrzega protokołu. Zamiast tego zyskujesz kontakt z ekspertem, który jest w stanie faktycznie rozwiązać problem.

Twoim głównym priorytetem jako specjalisty IT jest zadbać o jak najdłuższe bezawaryjne działanie sprzętu w organizacji. W tym celu potrzebujesz skutecznego serwisu i nienagannej obsługi klienta. Bez względu na czas i miejsce Twój lokalny zespół wsparcia błyskawicznie odpowie na wszelkie zapytania i natychmiast przekaże sprawę naszym inżynierom w terenie, którzy udzielą Ci potrzebnego wsparcia, aby Twój sprzęt działał, jak należy.

Infradata dysponuje zespołem kompetentnych inżynierów pomocy technicznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowisku (średnio ponad 15 lat).

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Wszechstronność, szybkość i efektywność są i będą kluczowymi elementami skutecznej realizacji strategii w biznesie, ale także w organizacjach związanych z administracją rządową, opieką zdrowotną i edukacją.

Efektywna praca polega na eliminowaniu strat i marnotrawstwa. Wszechstronna organizacja ma wysokie zdolności adaptacyjne, jest odporna, elastyczna i działa w sposób odpowiedni do okoliczności. Z połączenia obu cech powstaje model idealnej równowagi, w którym niczego nie jest ani za dużo, ani za mało. Zupełnie jak mistrzowie sztuki walki, członkowie zespołu projektowego potrafią wykonać powierzone zadanie, nie marnując przy tym ani trochę energii.

Właściwe podejście do zarządzania projektem będzie inne w przypadku dużego, złożonego przedsięwzięcia w branży regulowanej ściśle określonymi przepisami a inne przy małym projekcie w nieformalnym środowisku i zgranym, zaangażowanym zespole. We wszystkich przypadkach istnieje optymalny poziom wszechstronności i efektywności.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Większość tradycyjnych integratorów technologii swoją strategię promocyjną opiera na współpracy z konkretnymi dostawcami. Ich usługi bazują wyłącznie na cechach odsprzedawanego przez nich sprzętu i oprogramowania, a umowy z partnerami zobowiązują ich do promowania określonych produktów.

W przeciwieństwie do tradycyjnych integratorów Infradata nie ogranicza się do listy preferowanych dostawców. Zamiast tego, szukamy odpowiednich rozwiązań spośród bogatej oferty naszych licznych międzynarodowych partnerów oraz wykorzystujemy własne wieloletnie doświadczenie w obszarze technologii, konsultingu i wsparcia. Potem następuje etap rygorystycznej weryfikacji, w którym upewniamy się, że wszystkie komponenty rozwiązania spełniają techniczne i finansowe wymagania klienta.

„Niezależne podejście wyróżnia nas na tle innych integratorów technologii”. – Nino Tomovsky, były CEO

Klienci mogą być pewni, że działamy w sposób niezależny od relacji z naszymi dostawcami, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania są zawsze idealnie dopasowane, spełniają określone wymogi techniczne i finansowe oraz rozwiązują problemy klientów.

Usługi o tak wysokim standardzie może świadczyć jedynie firma, która dysponuje odpowiednią wiedzą na temat dostępnych technologii oraz w pełni funkcjonalnym laboratorium, w którym regularnie testuje poszczególne platformy.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Charakter zagrożeń zmienia się każdego dnia. Zagrożenia dla działalności Twojej firmy nie są już wyłącznie lokalne. Łączność między ludźmi i organizacjami poprzez wymianę cyfrowych informacji, dostępność za pośrednictwem technologii mobilnych oraz łatwość przemieszczania się ludzi, produktów i danych sprawiają, że jesteśmy bardziej podatni na zagrożenia.

Ochrona infrastruktury cyfrowej zaczyna się od brzegu sieci i rozciąga aż do punktów końcowych. O ile wiele firm z branży cyberbezpieczeństwa ogranicza się do jednej specjalizacji, my dostarczamy różnorodne technologie w zakresie zapobiegania i wykrywania zagrożeń. Dzięki strategicznej współpracy z firmą Fox-IT posiadamy fachową wiedzę na temat wszystkich poziomów w modelu bezpieczeństwa: zapobiegania, wykrywania i reagowania.

„Hermetyczne podejście do zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem nie przynosi pożądanych skutków”. – Mohamed El Haddouchi, CTO

Partnerstwa strategiczne

Rozbudowana sieć wiodących dostawców technologii.

Ścisła współpraca z wybranymi wiodącymi dostawcami oprogramowania, infrastruktury i usług konsultingowych wzbogaca nasze własne, wyjątkowe portfolio rozwiązań i usług. Wykorzystując możliwości liderów branży, możemy skupić się na realizowaniu celu, jakim jest wspieranie rozwoju naszych klientów. Dzięki kompleksowej, inteligentnej integracji produktów, rozwiązań i usług naszych partnerów wzmacniamy i uzupełniamy pakiet naszych kluczowych atutów, aby zwiększyć produktywność Twojego biznesu.

„Infradata działa w ekosystemie współpracy z partnerami, który umożliwia nam tworzenie konkretnych wartości dla naszych klientów w oparciu o najlepsze technologie”. – Mielcarek Jarosław, Dyrektor zarządzający, Infradata Polska

Jak żaden inny integrator na rynku, dysponujemy obszerną wiedzą zarówno w zakresie biznesu, jak i IT. Bogata oferta produktów naszych strategicznych partnerów technologicznych pozwala nam dostarczać najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które przynoszą realne, wymierne korzyści naszym klientom niemal na wszystkich rynkach i we wszystkich branżach.

Zawsze do usług

Wsparcie dostępne 24/7 na całym świecie.

Nasze globalne centrum wsparcia, wychodząc poza standardowy model pomocy technicznej, zajmuje się również takimi kwestiami, jak zmniejszanie ryzyka, utrzymanie ciągłości działania czy tworzenie wartości. Od samego początku współpracy z klientami staramy się zrozumieć ich ekosystemy, priorytety, wyzwania i cele, aby móc zapewnić im wsparcie, które obejmie całe spektrum ich potrzeb.

„Nasz zespół z zaangażowaniem udziela klientom stałego wsparcia najwyższej jakości”. – Kierownik ds. wsparcia

Proces rozpoczyna się od implementacji rozwiązania, na którym to etapie zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i prywatnością danych — od zabezpieczeń technicznych i programów zapewniania zgodności i ochrony danych aż do narzędzi wsparcia — aby zagwarantować szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu u źródła.

Zespół tworzą inżynierowie wsparcia z wszystkich rejonów świata. Działamy według modelu „od wschodu do zachodu”, co oznacza, że nasi klienci na całym świecie mogą uzyskać pomoc techniczną w godzinach dziennych. Stopień zadowolenia naszych klientów na całym świecie utrzymuje się na poziomie ponad 80% z uwagi na spersonalizowany model obsługi i bogate doświadczenie członków zespołu.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Tym, co wyróżnia naszą firmę nie jest technologia. Jest to natomiast zespół przeszkolonych, zdolnych ludzi, skupionych na tym, aby świadczyć usługi na wyjątkowym poziomie. Infradata może się pochwalić wieloletnimi osiągnięciami. Od ponad 14 lat z powodzeniem świadczymy usługi i dostarczamy rozwiązania na całym świecie.

Nasi liderzy znają z pierwszej ręki potrzeby pojawiające się w trakcie pracy, z jakimi muszą się mierzyć nasi klienci w różnych branżach; rozumieją codziennie pojawiające się wyzwania. Nasza doświadczona kadra menedżerska wykorzystuje swój know-how, aby świadczyć usługi na bezkonkurencyjnym poziomie.

Wartości takie jak prawość, innowacyjność, kreatywność i elastyczność doprowadziły nas do punktu, w którym dziś jesteśmy: dzięki nim staliśmy się przedsiębiorstwem, którego głównym celem jest zadowolenie klientów, a także nasze własne – z realizacji naszych zobowiązań. Naszym sukcesem jest sukces naszych klientów.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej