Historia firmy Infradata

Wizja i misja

Budujemy bezpieczną przyszłość w sieci.

Nasza wizja

Wierzymy, że łączność jest podstawowym czynnikiem kształtującym przyszłość ludzi, społeczności, przedsiębiorstw i narodów. Sieć to bez wątpienia najdoskonalszy nośnik wiedzy, poznania i rozwoju, jaki wymyśliła ludzkość. Przedsiębiorstwa, administracje rządowe i obywatele nie mogą już obejść się bez niezawodnych i bezpiecznych połączeń.

Ogólne tendencje w obszarze technologii chmury obliczeniowej i internetu mobilnego znacznie poszerzają zasięg i możliwości sieci. To potężne narzędzie, które w rękach prawdziwych innowatorów pomoże nam rozpowszechnić przełomowe odpowiedzi na największe problemy tego świata.

Nasza misja

Jako dostawca najnowocześniejszych rozwiązań i usług, Infradata buduje fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki i społeczeństwa w erze cyfryzacji. 

W Infradata zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem, obsługą, wsparciem i zarządzaniem najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami, a tym samym pomagamy klientom tworzyć innowacje oraz budować korzyści poprzez zwiększenie wydajności i sprawności operacyjnej organizacji. 

„Kształtujemy bardziej zintegrowaną, bezpieczną i inspirującą przyszłość”. – Sébastien Kher, CEO Infradata Group

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej