Infradata

Zespół zarządzający

Budujemy bezpieczną przyszłość w sieci.

To, czy udaje nam się osiągać cele i wypełniać naszą Misję, zależy w dużej mierze od silnego przywództwa. Członkowie naszego zespołu zarządzającego są dla nas wzorem do naśladowania. Stanowią nie tylko strategiczny organ nadzorczy i motywujący, ale także przyczyniają się do budowania wspólnego dobra firmy i branży. Nasz zespół zarządzający z zaangażowaniem pracuje nad innowacjami, które stwarzają nowe możliwości dla naszych klientów, partnerów, a ostatecznie także wszystkich uczestników połączonego świata.

Nino Tomovski

Dyrektor Generalny, Infradata Group

Nino Tomovski jest Dyrektor Generalny, Infradata Group. Nino Tomovski pracował na stanowiskach dyrektora ds. sprzedaży, dyrektora marketingu oraz dyrektora operacyjnego dla kilku różnych integratorów sieci. Jest prawdziwym weteranem technologii komunikacyjnych i ekspertem na rynku dostawców usług i operatorów sieci.

Posiada tytuł magistra systemów informatycznych Uniwersytetu Northeastern w Bostonie.

Mohamed El Haddouchi

Dyrektor Technologiczny, Infradata Group

Mohamed El Haddouchi, posiadający ponad siedmioletnie doświadczenie w Grupie Infradata, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektora Technologicznego w Infradata. Pełnił wiodącą rolę w procesie rozwoju naszych usług i planu działań strategicznych.

Zadaniem Mohameda jest zarządzanie i rozwój portfolio Infradata w zakresie infrastruktury technologicznej i zespołu inżynieryjnego, przygotowując tym samym firmę na dynamiczny wzrost w nadchodzących latach.

Fiona Squire

Dyrektor Operacyjny, Infradata Group

Fiona w pełni pojęła wyzwanie objęcia kierownictwa w roli Dyrektora Operacyjnego dla Grupy Infradata. Dzięki dogłębnej znajomości firmy i ugruntowanym relacjom zarówno z klientami, jak i partnerami strategicznymi, doskonale łączy doświadczenie biznesowe z niezrównanym poziomem umiejętności realizacyjnych. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Zarządzającego w Infradata Limited Fiona z powodzeniem sprawowała różne funkcje kierownicze w IMTECH.

Jarosław Mielcarek

Managing Director, Infradata Polska Sp. z o.o.

Dyrektor Zarządzający wschodnioeuropejskiego oddziału Infradata, Jarosław Mielcarek, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Zanim dołączył do Infradata, pracował dla Cisco Systems, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży dla Rynku Operatorów Telekomunikacyjnych oraz jako Dyrektor Sprzedaży dla rynku Operatorów Telekomunikacyjnych w Lucent Technologies.

Sébastien Kher

Dyrektor zarządzający, NOMIOS Francja

Sébastien Kher jest absolwentem KEDGE Business School. Po przejściu specjalistycznego przeszkolenia w Wielkiej Brytanii podjął pracę jako Value Added Reseller we Francji. Pracował w branży w obszarze sprzedaży, a następnie założył we Francji spółkę Nomios. Sébastien kierował firmą, rozwijając ją wraz z oddanym zespołem ekspertów. Mimo trzech transakcji LBO, zdołał utrzymać silne powiązanie z branżą cyberbezpieczeństwa. Twardo stąpa po ziemi dzięki rodzinie: żonie i 3 córkom.

Taimen Boumans

Dyrektor zarządzający, Infradata Holandia

Taimen Boumans dołączył do naszego zespołu w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający Infradata Holandia. Przez ostatnie 10 lat Taimen był związany z firmą Accenture i ma duże doświadczenie w branży telko. Jako dyrektor zarządzający był członkiem międzynarodowego zespołu grupy branżowej ds. komunikacji, mediów i technologii.

Taimen posiada tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i zarządzania, uzyskany na Technische Universiteit w Eindhoven.

Rich Butcher

Dyrektor zarządzający, Infradata Wielka Brytania

Rich dołączył do Infradata w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii. Pracował jako dyrektor sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w F5 Networks, gdzie wcześniej pełnił szereg funkcji, m.in. kierował krajowym zespołem ds. świadczenia usług operatorskich oraz zespołami ds. gier elektronicznych i hazardowych oraz branży radiowo-telewizyjnej. Jako kierownik regionalny na obszar Irlandii był również odpowiedzialny za działalność F5 Networksw tym kraju.

Przed zatrudnieniem w F5 zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w Imtech i Juniper Networks. Wcześniej pracował w dziale sprzedaży bezpośredniej i zarządzania sprzedażą w Cisco i Alcatelu.

Jens Wulff

Dyrektor zarządzający, Infradata Niemcy

Jens Wulff pełni funkcję dyrektora zarządzającego Infradata na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii (DACH). Po ukończeniu studiów informatycznych w 1998 r. pracował wyłącznie w branży telekomunikacyjnej i technologii sieciowych, biorąc udział w licznych wdrożeniach i wprowadzając innowacje techniczne. W branży jest cenionym fachowcem, poważanym zarówno przez klientów, jak i kolegów jako autorytet w dziedzinie telekomunikacji.

Nico van Buitenen

Dyrektor zarządzający, Infradata N.V. Belgia

Nico van Buitenen odpowiada za bieżące zarządzanie Infradata NV. Swoją karierę zawodową Nico rozpoczął w firmie Nortel, a po 5 latach  przeniósł się do Juniper Networks, gdzie zajmował stanowisko dyrektora regionalnego ds. działalności operatorskiej w krajach Beneluksu. Podobne stanowisko obejmował również w McAfee (Intel Security), a w 2013 r. rozpoczął pracę w firmie Infradata.

„Po 15 latach pracy w sektorze IT z perspektywy poddostawcy, za wyzwanie uważam dziś nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z klientami firmy Infradata. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć wiele sukcesów w firmie i wykorzystać moje doświadczenie w celu zwiększenia rozwoju oddziału w Belgii i Luksemburgu. Mając na uwadze osiągnięcia ostatnich kilku lat, będę starał się powiększyć zespół i dalej optymalizować usługi, które świadczymy”.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej