Infradata

Zespół zarządzający

Budujemy bezpieczną przyszłość w sieci.

To, czy udaje nam się osiągać cele i wypełniać naszą Misję, zależy w dużej mierze od silnego przywództwa. Członkowie naszego zespołu zarządzającego są dla nas wzorem do naśladowania. Stanowią nie tylko strategiczny organ nadzorczy i motywujący, ale także przyczyniają się do budowania wspólnego dobra firmy i branży. Nasz zespół zarządzający z zaangażowaniem pracuje nad innowacjami, które stwarzają nowe możliwości dla naszych klientów, partnerów, a ostatecznie także wszystkich uczestników połączonego świata.

Sébastien Kher

Dyrektor Generalny, Infradata Group

Sébastien Kher jest Dyrektorem Generalnym Grupy Infradata i Dyrektorem Zarządzającym Nomios. Ukończył szkołę Kedge Business. Został przeszkolony w Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę jako Value-Added Reseller we Francji. Po ukończeniu pracy po stronie producenta, założył firmę Nomios we Francji. Sébastien przeprowadził firmę wraz z zespołem oddanych ekspertów przez 3 fuzje, nadal skutecznie działając w Cyberbezpieczeństwie. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 3 córek, które pomagają mu twardo stąpać po ziemi.

Johan Verhoeff

Chief Financial Officer, Infradata Group

Johan Verhoeff jest dyrektorem finansowym Grupy Infradata. Do naszego zespołu dołączył w 2019 roku. Przed podjęciem wyzwania w Grupie Infradata, Johan pracował na wielu stanowiskach kierowniczych i zasiadał w zarządach wielu czołowych spółek technologicznych, w których nadzorował różne obszary działalności. Urodził się w Holandii w 1976 roku. Posiada tytuł magistra rachunkowości, audytu i kontroli uzyskany na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie oraz tytuł magistra zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym uzyskany na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven. Na co dzień mieszka w Dordrechcie wraz z żoną i czwórką dzieci.

Mohamed El Haddouchi

Dyrektor Technologiczny, Infradata Group

Mohamed El Haddouchi, posiadający ponad siedmioletnie doświadczenie w Grupie Infradata, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektora Technologicznego w Infradata. Pełnił wiodącą rolę w procesie rozwoju naszych usług i planu działań strategicznych.

Zadaniem Mohameda jest zarządzanie i rozwój portfolio Infradata w zakresie infrastruktury technologicznej i zespołu inżynieryjnego, przygotowując tym samym firmę na dynamiczny wzrost w nadchodzących latach.

Eric Bohec

Dyrektor Operacyjny, Infradata Group

Eric Bohec spędził dużą część swojej kariery w grupie Kering pracując jako architekt i kierownik operacyjny. Jako dyrektor operacyjny (COO), Eric jest odpowiedzialny za wsparcie i zarządzanie usługami, a także relacje z partnerami grupy. Eric będzie też nadal pełnił funkcję dyrektora operacyjnego dla Francji

Jarosław Mielcarek

Managing Director, Infradata Polska Sp. z o.o.

Dyrektor Zarządzający wschodnioeuropejskiego oddziału Infradata, Jarosław Mielcarek, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Zanim dołączył do Infradata, pracował dla Cisco Systems, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży dla Rynku Operatorów Telekomunikacyjnych oraz jako Dyrektor Sprzedaży dla rynku Operatorów Telekomunikacyjnych w Lucent Technologies.

Sébastien Kher

Dyrektor zarządzający, NOMIOS Francja

Sébastien Kher jest absolwentem KEDGE Business School. Po przejściu specjalistycznego przeszkolenia w Wielkiej Brytanii podjął pracę jako Value Added Reseller we Francji. Pracował w branży w obszarze sprzedaży, a następnie założył we Francji spółkę Nomios. Sébastien kierował firmą, rozwijając ją wraz z oddanym zespołem ekspertów. Mimo trzech transakcji LBO, zdołał utrzymać silne powiązanie z branżą cyberbezpieczeństwa. Twardo stąpa po ziemi dzięki rodzinie: żonie i 3 córkom.

Taimen Boumans

Dyrektor zarządzający, Infradata Holandia

Taimen Boumans dołączył do naszego zespołu w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający Infradata Holandia. Przez ostatnie 10 lat Taimen był związany z firmą Accenture i ma duże doświadczenie w branży telko. Jako dyrektor zarządzający był członkiem międzynarodowego zespołu grupy branżowej ds. komunikacji, mediów i technologii.

Taimen posiada tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i zarządzania, uzyskany na Technische Universiteit w Eindhoven.

Rich Butcher

Dyrektor zarządzający, Infradata Wielka Brytania

Rich dołączył do Infradata w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii. Pracował jako dyrektor sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w F5 Networks, gdzie wcześniej pełnił szereg funkcji, m.in. kierował krajowym zespołem ds. świadczenia usług operatorskich oraz zespołami ds. gier elektronicznych i hazardowych oraz branży radiowo-telewizyjnej. Jako kierownik regionalny na obszar Irlandii był również odpowiedzialny za działalność F5 Networksw tym kraju.

Przed zatrudnieniem w F5 zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w Imtech i Juniper Networks. Wcześniej pracował w dziale sprzedaży bezpośredniej i zarządzania sprzedażą w Cisco i Alcatelu.

Jens Wulff

Dyrektor zarządzający, Infradata Niemcy

Jens Wulff pełni funkcję dyrektora zarządzającego Infradata na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii (DACH). Po ukończeniu studiów informatycznych w 1998 r. pracował wyłącznie w branży telekomunikacyjnej i technologii sieciowych, biorąc udział w licznych wdrożeniach i wprowadzając innowacje techniczne. W branży jest cenionym fachowcem, poważanym zarówno przez klientów, jak i kolegów jako autorytet w dziedzinie telekomunikacji.

Kris Verheye

Dyrektor zarządzający, Infradata N.V. Belgia

Kris Verheye jest odpowiedzialny za bieżące zarządzanie firmą Infradata NV. Po ośmiu latach pracy w firmie Siemens, Kris przeniósł się do Telindus/Belgacom jako dyrektor ds. sprzedaży, a następnie dyrektor zarządzający Telindus Netherlands i wiceprezes ds. rachunków korporacyjnych BeLux. Swoją karierę kontynuował po 15 latach na podobnych stanowiskach w Fujitsu, Huawei i Econocom, ostatecznie  w 2019 roku rozpoczął pracę w firmie Infradata jako Dyrektor Sprzedaży. Po ponad 25 latach pracy w sektorze IT na różnych stanowiskach i w różnych kulturach, jest podekscytowany możliwościami bezpośredniego kontaktu z klientami w środowisku charakteryzującym się przedsiębiorczą postawą, którą reprezentuje Infradata. Planuje wnieść do organizacji sukcesy i wykorzystywać swoje doświadczenie w celu rozwoju biur w Belgii i Luksemburgu. Jego celem jest poszerzenie zespołu i dalsza optymalizacja usług Infradata.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej