Juniper Networks
Juniper Networks | MX Series

Juniper Networks | MX Series

 

Jest to linia zoptymalizowanych pod kątem sieci Ethernet przełączników rutujących, zaprojektowanych do integracji usług na brzegu  sieci telekomunikacyjnych. Routery te działają na bazie systemu operacyjnego JUNOS firmy Juniper. System MX960 jest platformą  typu Carrier Ethernet o największej przepustowości w branży, z przepustowością rutowania i przełączania 960 Gb/s (full dupleks).

Seria MX należy do rodziny wysokowydajnych routerów usług ethernetowych, które przeznaczone są specjalnie dla wymagających operatorów telekomunikacyjnych oraz przedsiębiorstw. Seria MX oferuje zaawansowane możliwości MPLS, Multicast, QoS, niskie opóźnienie pakietów i bezpieczeństwo. Zapewnia elastyczność i niezawodność we wspieraniu zaawansowanych aplikacji i usług, w tym szybkiego przesyłu danych oraz usług VPN, szerokopasmowych usług multiplay następnej generacji oraz wysokowydajnych sieci internetowych dla centrów danych.

Serię MX tworzą rutery MX240, MX480 oraz MX960

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 22 5671740 lub na email: info@infradata.pl.