ADVA Optical Networking

Certyfikowany partner

Wejdź na nowe poziomy elastyczności, skalowalności i synchronizacji.

ADVA Optical Networking należy do najbardziej zaufanych partnerów na rynku. Firma jest odpowiedzialna za budowę najbardziej zaawansowanych sieci na świecie. Swoje technologie i innowacje tworzy z uwzględnieniem potrzeb klienta. ADVA Optical Networking projektuje technologie dostosowane do zmieniających się czasów, dostarczając klientom rozwiązań, które pozwalają im pozostawać o krok przed konkurencją. Dzięki ścisłej współpracy z klientami buduje solidne fundamenty pod przyszłość sieci.

Dlaczego warto wybrać ADVA Optical Networking

W dzisiejszych czasach różnego rodzaju przedsiębiorstwa potrzebują sieci o przepustowości większej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Wśród zadowolonych klientów ADVA Optical Networking znajdują się choćby instytucje finansowe, firmy z branży nowych mediów, organizacje badawcze i edukacyjne czy dostawcy usług łączności, ponieważ budowane przez nią sieci wyróżniają się najwyższymi na rynku wskaźnikami szybkości, elastyczności i przepustowości.

Łączność jest kluczem

Łączność stanowi wymaganie wspólne dla przedsiębiorstw we wszystkich sektorach i na wszystkich kontynentach. Sieci przystosowują się do coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań infrastrukturalnych w zakresie przesyłania i odbierania danych, pozostaje jednak potrzeba uzyskania do nich dostępu. Organizacje, przesyłając dane do bliskich i dalekich lokalizacji, ufają, że sieci zapewnią im stałą łączność z nimi wszystkimi.

Zbliżamy ludzi

Utrzymanie ciągłej łączności z siecią to podstawowe zadanie ADVA Optical Networking. Firma zatrudnia 1400 specjalistów na całym świecie, którzy rozumieją, że sieci wspierają nieprzerwane działanie aplikacji, od których zależy przyszłość gospodarki i społeczeństw. Za każdą siecią kryją się ludzie, którzy chcą się ze sobą komunikować. Zbliżanie ich jest siłą napędową firmy.

Twoi specjaliści ADVA Optical Networking

Nagradzana firma Infradata jest partnerem ADVA Optical Networking i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. ADVA Optical Networking postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań ADVA Optical Networking. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania ADVA Optical Networking oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Adva Optical Networking. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej