Partner pomocniczy

Arbor Networks

The leading edge of network security and management.

Arbor Networks jest teraz częścią Netscout.

Sprawdzone rozwiązania w zakresie widoczności sieci i ochrony przed DDoS i zagrożeniami zaawansowanymi dla przedsiębiorstw, dostawców chmury i dostawców usług.

Mając w swojej ofercie tak innowacyjne produkty i usługi jak globalna analiza danych, Arbor wyznacza najwyższe standardy zarządzania i ochrony sieci dla współczesnych operatorów.

Dlaczego warto wybrać Arbor Networks

Arbor Networks jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli bezpieczeństwa usług dla sieci globalnych. Produkty Arbor stosowane są przez ponad 70% dostawców usług internetowych na świecie oraz liczne duże przedsiębiorstwa. Dzięki niezrównanej widoczności całej sieci rozwiązania Arbor obejmują takie funkcje jak najskuteczniejsza na rynku ochrona sieci, zarządzanie ruchem, monitorowanie sieci, zarządzanie przepustowością i optymalizacja łączy szerokopasmowych, oraz inne, zróżnicowane usługi, które pozwalają generować większe zyski. Korzystając z rozwiązań Arbor opartych na architekturze kontroli bezpieczeństwa usług, operatorzy sieci XXI wieku mogą zredukować koszty i w pełni wykorzystać swój potencjał dochodowy.

Ochrona DDoS

Arbor oferuje najbardziej kompleksowe portfolio produktów i usług zarządzanych w obszarze ochrony DDoS, a także zapewnia bezkonkurencyjną skalowalność oraz elastyczne cenniki i plany wdrażania, które spełnią potrzeby zarówno największych dostawców usług na świecie, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Zagrożenia zaawansowane

Skuteczne narzędzia analizy zabezpieczeń i ruchu na podstawie danych historycznych i w czasie rzeczywistym oraz wizualizacje danych dają wgląd w bezpieczeństwo ogromnych ilości danych, a także umożliwiają wykrywanie zagrożeń i reagowanie na incydenty. W przypadku ataku na sieć dzięki rozwiązaniom Arbor zareagujesz szybciej i precyzyjniej niż kiedykolwiek.

Globalna analiza ruchu

ATLAS to wspólne przedsięwzięcie Arbor i ponad 400 dostawców usług internetowych, którzy zgodzili się udostępnić 140 Tbps danych o ruchu, co stanowi około jednej trzeciej całego ruchu w internecie. Dzięki tej globalnej sieci informacji Arbor dysponuje odpowiednią wiedzą, aby ochronić przedsiębiorstwa przed atakami DDoS, złośliwym oprogramowaniem i botnetami.

Widoczność sieci

Usługa ATLAS oraz technologie analizy informacji o przepływie i przechwytywanych pakietach sieciowych pomagają klientom śledzić, co dzieje się w całej sieci, bez względu na jej rozmiar. Będąc w stanie szybko rozpoznać luki w działaniu sieci i usług, nieprawidłowości w ruchu, złośliwych intruzów czy nieuprawnione użycie, zwiększysz wydajność i bezpieczeństwo sieci.

Twoi specjaliści Arbor Networks

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Arbor Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Arbor Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Arbor Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Arbor Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Netscout. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej