Arbor Networks

Arbor Networks APS

Skuteczna ochrona przed atakami DDoS staje się prosta.

Arbor Networks APS zapewnia lokalną ochronę in-line przed atakami DDoS dla najbardziej krytycznych sieci korporacyjnych i rządowych na świecie. Oparta na funkcjach automatycznego wykrywania i łagodzenia skutków ataków DDoS; bezproblemowa, inteligentna ochrona zintegrowana z ochroną Arbor Cloud w chmurze; nieustannie wspomagana przez inteligentną ochronę przed zagrożeniami przez zespół ekspertów Arbor’s Security Engineering and Response Team (ASERT), APS zapewnia ochronę przed atakami DDoS tak przed znanymi, jak i nowymi zagrożeniami dla dostępności, by Twoja organizacja mogła nieprzerwanie prowadzić działalność.

Ochrona przed atakami DDoS oparta na sprawdzonych technologiach

Łatwy w instalacji, konfiguracji i w użyciu APS zapewnia zautomatyzowaną ochronę przed atakami DDoS z wykorzystaniem technologi wdrożonych w najbardziej wymagających sieciach na świecie w ciągu ostatnich 15 lat, co pozwala Twoim już dostatecznie obciążonym zespołom ds. zabezpieczeń skupić się na innych problemach.

Zawsze aktywna ochrona przed atakami DDoS

Lokalna, zautomatyzowana ochrona in-line przez wolumetrycznymi atakami DDoS, atakami typu TCP state-exhaustion, atakami DDoS w warstwach aplikacji IPV4 i IPV6 oraz innymi zaawansowanymi zagrożeniami. APS wykrywa również i zatrzymuje ruch wychodzący wytwarzany na przykład przez szkodliwe oprogramowanie typu CnC (Command-and-Control), które działa w ukryciu w Twojej organizacji.

Inteligentnie zintegrowana ochrona DDoS w oparciu o środki lokalne i chmurę

Wystarczy, by atak DDoS był tak silny, by przekroczył możliwości przepustowe Twoich urządzeń zapewniających połączenie z Internetem, aby lokalna ochrona przed atakami DDoS stała się bezużyteczna. Dzięki unikalnej funkcji Cloud Signaling rozwiązanie APS może inteligentnie i automatycznie przekierowywać ruch zawierający anomalie i lokalne zabezpieczenia APS (tj. polityki, białe i czarne listy, listy GEO IP itp.) do centrum przeciwdziałania atakom DDoS (scrubbing facility) usługi Arbor Cloud (lub do Twojego ISP, który może stosować produkty Arbor), aby powstrzymać silne ataki mogące przeciążyć Twoje lokalne zabezpieczenia.

Pełny pakiet platform ochrony przed atakami DDoS i cennik

APS jest dostępny w wielu różnych wariantach i cenach, dostosowanych do wymagań technicznych i budżetowych każdej organizacji. Urządzenia APS 2U mogą być licencjonowane z możliwością ochrony przed atakami od 500 Mbps to 40 Gbps. vAPS jest wirtualną wersją produktu obsługującą hipernadzorców VMWare i KVM i umożliwiającą ochronę przed atakami w zakresie od 100 Mbps do 1 Gbps. We wszystkich przypadkach produkty można zakupić jako CapEx i/lub OpEx.

Wsparcie dla Amazon Web Services

Aby zapewnić ujednoliconą ochronę środowisk hybrydowych w chmurze, vAPS można uruchamiać w prywatnym środowisku wirtualnym i/lub w Amazon Web Services (AWS).

Zautomatyzowana analiza zagrożeń

Arbor ma wgląd w około 1/3 światowego ruchu internetowego. Ta niezrównana widoczność umożliwia zespołowi ekspertów Arbor's Security Engineering and Response Team (ASERT) opracowywanie i dostarczanie ATLAS Intelligence Feed — automatycznych aktualizacji informacji o zagrożeniach, które zapewniają, że urządzenia APS są zawsze o krok przed pojawiającymi się zagrożeniami.

Raporty o atakach i okresach spokoju

APS generuje szczegółowe raporty w czasie rzeczywistym i raporty historyczne dla wszystkich ataków DDoS, zawierające informacje o chronionych/blokowanych hostach, sile ataków, wektorach itp. APS zapewnia również korzyści w okresach spokoju (gdy ataki nie występują), dzięki szczegółowym raportom o ruchu w sieci pokazującym najczęściej wykorzystywane protokoły, aplikacje, hosty czy kraje pochodzenia/przeznaczenia.

Wbudowana inspekcja SSL w celu blokowania ruchu szyfrowanego

W miarę jak Internet ewoluuje i coraz częstsze staje się szyfrowanie SSL, ataki DDoS również ewoluują w celu szyfrowania szkodliwego ruchu, aby omijać rozwiązania mające na celu ochronę przed nimi. Urządzenia APS mogą być teraz wyposażone w opcjonalną, montowaną fabrycznie kartę akceleratora SSL, która zapewnia zintegrowane rozwiązanie ochrony przed atakami DDoS w jednym urządzeniu umożliwiającą kontrolowanie ruchu szyfrowanego w poszukiwaniu zagrożeń atakami DDoS.

Usługa Managed Arbor Networks APS (mAPS)

Arbor Networks APS jest wiodącym w branży produktem do ochrony przed atakami DDoS. Dzięki zarządzanej usłudze Managed APS (mAPS) możesz polegać na najwyższej klasy doświadczeniu Arbor Networks w zakresie zarządzania lokalnymi urządzeniami APS i optymalizowaniu ochrony przed atakami DDoS.

Twoi specjaliści Arbor Networks

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Arbor Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Arbor Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Arbor Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Arbor Networks i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Netscout. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej