Arbor Networks

Arbor Networks SP

Nie patrz na to, jak, zrozum dlaczego.

Wszechstronny wgląd w sieć, zarządzanie zagrożeniami, generowanie przychodów.

Arbor Networks SP zapewnia wszechstronną widoczność sieci i udostępnia funkcje raportowania, które pomagają wykrywać i rozumieć zagrożenia związane z dostępnością, a także usprawniają inżynierię ruchu, relacje między użytkownikami oraz zwiększają wydajność usług. SP pomaga rozwijać firmę, służąc jako platforma zarządzanych usług ochrony przed atakami DDoS.

Optymalizacja zasobów sieciowych

Korzystaj z kompleksowych raportów o ruchu, klientach i lokalizacjach geograficznych, aby zapewnić bardziej inteligentną inżynierię ruchu. Zmniejsz koszty przesyłu danych, usprawniaj wykorzystanie swojej sieci i inteligentnie planuj jej rozwój.

W służbie biznesu

Zapewniaj wgląd w działalność, wykorzystując raporty wbudowane i generowane ad hoc dla ruchu i rynku. Wykrywaj trendy, aby pomóc w rozwoju firmy.

Minimalizacja czasu przestojów

Dzięki proaktywnemu wykrywaniu zagrożeń związanych z dostępnością sieci lub usług, szybko diagnozuj nagłe skoki natężenia ruchu (flash crowds) i złośliwe zagrożenia, takie jak ataki DDoS, które wpływają na dostępność i zapobiegaj im.

Sprawdzona, opłacalna oferta usług zarządzanych w chmurze

Korzystaj z Arbor SP w połączeniu z ochroną Arbor Networks TMS lub Cisco ASR 9000 vDDoS, aby łatwo uzyskiwać, dostarczać i utrzymywać nowe, zróżnicowane usługi zarządzane, w tym: inteligentne zarządzanie ruchem, podział rynku, jakość usługi (QoS), sieci VPN oparte na MPLS/BGP, wykrywanie ataków DDoS i alarmowanie o nich oraz ochrona przed atakami DDoS w celu rozszerzania działalności i zwiększenia przychodów.

Elastyczne licencjonowanie oparte na chmurze i wdrożenia środowisk wirtualnych

Licencjonowanie Arbor Networks SP Flex obejmuje: zagregowane licencje oparte na chmurze, obsługę funkcji hypervisor maszyn wirtualnych, usprawnienia w wykorzystaniu i skalowalności, niższe koszty Cap Ex, brak wymaganego sprzętu, zoptymalizowane wdrożenie, szybsze wdrożenia i aktualizacje oraz niski całkowity koszt posiadania.

Kontroluj swoje dane

Arbor SP daje Ci kontrolę nad swoimi danymi. To Ty decydujesz, które routery przesyłają dane, gdzie te dane są przechowywane i kto ma do nich dostęp. Nie musisz się martwić, gdzie znajdują się Twoje dane ani w którym kraju są przechowywane.

Automatyzuj procesy

Usługa RESTful API umożliwia integrację z innymi systemami, aby zautomatyzować procesy, które zwiększają wartość Twojej sieci.

Arbor Networks SP Insight

Arbor SP Insight przekształca Arbor SP w umożliwiające eksplorację danych repozytorium big data zapewniające fotograficzną pamięć ruchu w Twojej sieci. Potężny interfejs Arbor SP Insight tworzy kontekst za pomocą elastycznych, wielowymiarowych zapytań dotyczących treści obejmujących surowe przepływy danych w sieci oraz adnotacje i metadane. Użytkownicy mogą w mgnieniu oka przeprowadzać analizy dużych wolumenów danych, umożliwiając szybszy wgląd w sytuacje i podejmowanie inteligentnych decyzji biznesowych.

Twoi specjaliści Arbor Networks SP

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Arbor Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Arbor Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Arbor Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Arbor Networks i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Netscout. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej