Arbor Networks

Arbor Networks TMS

Zautomatyzowane łagodzenie skutków rozproszonych ataków typu „odmowa usługi” i widoczność usług.

Kluczowy komponent rozwiązania Arbor Networks SP — Arbor Networks TMS — z chirurgiczną precyzją usuwa z sieci ruch związany z rozproszonymi atakami „odmowa usługi” bez zakłócania kluczowych usług sieciowych. Zapewnia on również wszechstronny wgląd w czasie rzeczywistym w aplikacje sieciowe, proaktywnie monitorując ataki typu „odmowa usługi”, dzięki czemu można utrzymać wydajność świadczonych usług.

Zaawansowane, automatyczne wykrywanie i minimalizowanie zagrożeń związanych z atakami typu odmowa usługi

TMS zapewnia pełen zestaw środków zaradczych, które z chirurgiczną precyzją usuwają do 8 Tbps ruchu generowanego przez rozproszone ataki typu „odmowa usługi”, umożliwiając jednocześnie przepływ legalnego ruchu bez przerywania działania usług sieciowych. Dzięki sprawdzonej skuteczności wykrywania i usuwania zagrożeń takich jak masowe ataki typu flood, ukryte ataki w warstwie aplikacyjnej i ataki ukryte w pakietach SSL, TMS chroni infrastrukturę IPv4 i IPv6 przed rozproszonymi atakami typu odmowa usługi. Zautomatyzowany i sprawdzony system TMS chroni Twoją sieć i usługi 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Elastyczne i skalowalne rozwiązanie chroniące przed odmową usługi

Dzięki szerokiej gamie modeli spełniających różnorodne potrzeby związane z wdrażaniem, TMS automatycznie wykrywa i z chirurgiczną precyzją usuwa do 160 Gbps ruchu generowanego przez rozproszone ataki typu „odmowa usługi” z użyciem jednego urządzenia. Zapewniając zdolność ograniczania nawet dot 8 Tbps ruchu generowanego przez ataki typu odmowa usługi w jednym wdrożeniu, elastyczna i skalowalna architektura rozwiązania idealnie nadaje się do wdrażania w chmurze i zapewniania usług zarządzanych.

Wirtualizacja minimalizacji ataków

Wiodącą w branży technologię TMS można zwirtualizować w celu obsługi wdrożenia w organizacji technologii SDN/NFV. Zwirtualizowana technologia TMS jest dostarczana na dwóch platformach. 

  • vTMS obsługuje hipernadzorcę KVM i może zapewnić zwirtualizowaną minimalizację ataków DDoS o natężeniu ruchu do 40 Gbps
  • Dzięki współpracy technologicznej z Cisco technologia TMS jest dostępna jako ASR 9000 vDDoS Protection w module Cisco Virtualized Services Module (VSM) dla routerów serii Cisco Aggregation Services Router (ASR) 9000. Dzięki możliwościom inteligentnej minimalizacji ataków o natężeniu do 60 Gbps i czarnym listom Openflow obsługującym terabity na sekundę, wirtualne rozwiązanie ASR 9000 chroniące przed atakami typu odmowa usługi chronią urządzenia brzegowe Twojej sieci i służą jako potężna linia obrony w wielopoziomowej strategii obronnej.

Całe wdrożenie Arbor SP + TMS można w 100% zwirtualizować, umożliwiając organizacjom wykorzystanie elastyczności i uzyskanie oszczędności kosztów dzięki technologiom SDN/NFV.

Opłacalna oferta zarządzanych w chmurze usług ochrony przed atakami typu odmowa usługi

Razem z SP można wykorzystać TMS, aby oferować swoim klientom oparte na chmurze, zróżnicowane zarządzane usługi bezpieczeństwa, takie jak widoczność MPLS VPN czy ochrona przed rozproszonymi atakami typu odmowa usługi. Dzięki minimalizacji natężenia ataków o sile 160 Gbps na urządzenie i 8 Tbps na wdrożenie, pulpitom nawigacyjnym ochrony w czasie rzeczywistym, konfigurowalnym grupom i szablonom ochrony, ochronie automatycznej lub wymagającej tylko jednego kliknięcia i analizie surowych pakietów, TMS oferuje sprawdzoną platformę dla zarządzanych usług, które mogą pomóc Ci rozwijać Twoją działalność.

Ochrona sieci mobilnych

Wdrożone w interfejsie Gi/Sgi sieci Mobile Packet Core, wdrożone rozwiązanie TMS może zatrzymać rozproszone ataki typu odmowa usługi lub niewłaściwie działające aplikacje mobilne, chroniąc dostępność i wydajność infrastruktury i aplikacji sieci mobilnej.

Twoi specjaliści Arbor Networks TMS

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Cisco. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Netscout. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.