Autoryzowany partner

BroadForward

Making mobile broadband work.

BroadForward liderem w obszarze współpracy międzysieciowej oraz inteligentnego routingu.

BroadForward to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie współpracy międzysieciowej oraz inteligentnego routingu w środowiskach sieci 3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Fixed, Wi-Fi, Number Portability, IPX, M2M i stacjonarnej. BroadForward dostarcza najwyższej jakości systemy sygnalizacji i aplikacje sieciowe następnej generacji. Wszystkie produkty BroadForward działają na sprzęcie różnego rodzaju, obsługują OpenStack, a także umożliwiają wirtualizację i wdrożenie w chmurze.

BroadForward to niezależna firma produkująca specjalistyczne oprogramowanie, założona przez zespół uznanych na całym świecie ekspertów w dziedzinie telefonii komórkowej, doświadczonych w tworzeniu usług i produktów klasy operatorskiej dla globalnych operatorów sieci komórkowych, szukających nowych sposobów pozyskiwania przychodów. Oprogramowanie BroadForward tworzone jest w Holandii na wszystkich etapach produkcji.

Dlaczego warto wybrać BroadForward

Priorytetem BroadForward jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania dla dostawców, sprzedawców i integratorów usług komunikacyjnych, które zagwarantuje im wsparcie w rozwiązywaniu problemów w obszarze łączności i pozwoli im zwiększyć konkurencyjność oferty.

Imponujące doświadczenie

Zespół BroadForward może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w budowaniu i wspieraniu oprogramowania klasy operatorskiej dla największych operatorów sieci komórkowych na świecie. Dzięki imponującemu doświadczeniu w rozwoju produktów w obszarze routerów i bramek sieciowych BroadForward jest w stanie pomóc naszym klientom uruchomić nawet najbardziej złożone systemy niezbędne do prawidłowego działania ich usług.

BroadForward nieustannie udoskonala i aktualizuje swoje produkty, aby nadążały za szybko postępującymi zmianami technologicznymi i rosnącym ruchem w sieciach komórkowych.

Twoi specjaliści BroadForward

Nagradzana firma Infradata jest partnerem BroadForward i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. BroadForward postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań BroadForward. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania BroadForward oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Broadforward. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej