Cisco Systems

Autoryzowany partner

Życie, praca, rozrywka i nauka w nowym kształcie.

Cisco to światowy lider branży IT, który pomaga firmom wykorzystywać możliwości jutra i udowadniać, że gdy łączymy to, co wcześniej niepołączone, dzieją się rzeczy wielkie. W Cisco pierwszeństwo mają klienci. To właśnie budowanie trwałych relacji z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które przyczynią się do ich sukcesu, stanowi siłę napędową firmy.

Stwarzając ogromne korzyści i szanse dla klientów, pracowników, inwestorów i partnerów z branży, Cisco wyznacza kierunek rozwoju internetu i jest światowym liderem technologii sieciowych, zmieniających sposoby, w jaki ludzie łączą się, komunikują i współpracują ze sobą.

Twoi specjaliści Cisco Systems

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Cisco. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Cisco Systems. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej