Cisco

Meraki

Bezpieczeństwo stało się proste

Cisco Meraki, lider w dziedzinie zarządzania z chmury, tworzy najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania, które pomagają wszystkim, począwszy od małych firm po globalne przedsiębiorstwa, oszczędzać czas i pieniądze. Założona w 2006 r. firma Meraki narodziła się z chęci uproszczenia sektora, który stał się coraz bardziej nieelastyczny i skomplikowany, pozostawiając wielu graczy w tyle. Technologia Meraki, zarządzana z intuicyjnego, bogatego w funkcje interfejsu, umożliwia firmom szybkie wdrażanie rozwiązań cyfrowych, zapewniając im rzeczywistą wartość biznesową.

Dzięki wsparciu budowanemu na dostępnie do ogromnych ilości danych sieciowych i obserwacjach firma Meraki pomaga Ci w wykonywaniu różnych zadań, dzięki czemu Ty możesz robić więcej. Jej obecne portfolio, rozszerzalne o otwarte interfejsy API, obejmuje bezprzewodowe komórkowe bramy sieciowe, przełączanie, zabezpieczenia, sieć SD-WAN, inteligentne analizy sieci, zarządzanie punktami końcowymi i inteligentne kamery. Obecnie Meraki ma ponad dwa miliony aktywnych sieci i ponad 5,7 miliona urządzeń online na całym świecie.

Twoi specjaliści Cisco Systems

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Cisco. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

W 2019 r. średni koszt naruszeń bezpieczeństwa wyniósł 4 miliony euro

Firma Cisco Meraki wprowadza na rynek swoje najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa różnych produktów, aby pomóc Ci stworzyć proste i bezpieczne cyfrowe miejsce pracy.

Silne zabezpieczenia nie powinny być skomplikowane

Zapewnienie bezpieczeństwa sieci to główne wyzwanie stojące przed administratorami IT. Wszyscy chcą bezpiecznej sieci, ale rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa są skomplikowane, wymagają żmudnej pracy fizycznej i wysoko wykwalifikowanego zespołu IT do ich wdrożenia. Większość firm nie ma tego typu zasobów, więc poddają się i instalują zaporę. Dzięki firmie Meraki nie musisz już iść na kompromis.

Uprość swoje bezpieczeństwo!

W miarę rozwoju firm zarządzanie siecią staje się coraz trudniejsze. Przy zwiększonym ruchu Wi-Fi 6, większej liczbie podłączonych klientów i wyższych wymaganiach aplikacji dotyczących przełączania, tradycyjne sposoby konfigurowania zasad dostępu i bezpieczeństwa stają się czasochłonne i stwarzają luki w zabezpieczeniach.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej