Cisco

Bezprzewodowa sieć Meraki

Zarządzania siecią bezprzewodową w chmurze

Wydajność klasy biznesowej zarządzana z chmury w celu szybszego wdrożenia, uproszczonej administracji i lepszej widoczności

Wysoka wydajność sieci bezprzewodowej

Punkty dostępowe Cisco Meraki są zbudowane z najwyższej jakości komponentów i starannie optymalizowane pod kątem bezproblemowego użytkowania. Rezultat: szybsze połączenia, większa pojemność użytkownika, większy zasięg i mniej telefonów do pomocy technicznej.

Stworzony dla wydajności

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 (802.11ax) klasy korporacyjnej wyposażone są w radia o dużej mocy i zwiększonej czułości odbioru. Technologie takie jak OFDMA, MIMO i zintegrowane formowanie wiązki maksymalizują wydajność bez szkody dla zasięgu.

  • Do 8 anten nadawczych i 8 anten odbiorczych zapewniających lepszą wydajność i lepszy zasięg
  • Wielogigabitowy Ethernet (do 5 Gb/s) za pomocą pojedynczego istniejącego kabla
  • Niestandardowa konstrukcja RF obsługująca środowiska o wysokiej gęstości klientów
    Dedykowane radio bezpieczeństwa

Oprócz radia do obsługi klienta o dużej mocy (2,4 GHz i 5 GHz), większość punktów dostępowych Meraki zawiera również dedykowane radio bezpieczeństwa, które:

  • Nieustannie skanuje i chroni przed zagrożeniami dla bezpieczeństwa
  • Wyczuwa środowisko RF i dostosowuje się do zakłóceń
  • Automatycznie konfiguruje ustawienia RF, aby maksymalizować wydajność

Niezrównana widoczność

Punkty dostępowe Meraki zapewniają wgląd w sieć, umożliwiając inteligentniejsze zarządzanie siecią.Pulpit nawigacyjny Cisco Meraki pozwala obserwować użytkowników sieci, ich urządzenia i aplikacje. Uzbrojeni w bogatą analitykę administratorzy mogą szybko tworzyć zasady kontroli dostępu i korzystania z aplikacji, optymalizując zarówno wygodę użytkownika końcowego, jak i bezpieczeństwo sieci.

Cała sieć pod jednym dachem

Wydajne i intuicyjne zarządzanie wieloma lokalizacjami za pośrednictwem chmury, przy jednoczesnym wyeliminowaniu kosztów i złożoności tradycyjnych kontrolerów bezprzewodowych na miejscu. Jedyne w branży kompleksowe rozwiązanie, które łączy WAN, LAN, bezprzewodową sieć LAN i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Twoi specjaliści Cisco Systems

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Cisco. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej