Cumulus Networks

Globalny partner

Otwarte oprogramowanie sieciowe dla nowoczesnego centrum danych

Dzięki firmie Cumulus przedsiębiorstwa korzystające z usług centrów danych mogą zamiast zamkniętego, prywatnego środowiska wybrać takie, w którym liczą się otwartość i standardy stanowiące fundamenty systemów. Cumulus jest jedynym graczem na rynku budującym produkty sieciowe wyłącznie na bazie rozwiązań Linux. Klienci firmy mogą wykorzystać standardowe interfejsy i bogate ekosystemy, aby osiągnąć zupełnie nowy poziom kontroli kosztów i operacji, który poprzednio był osiągalny wyłącznie dla największych operatorów typu web-scale.

Poprzez przejście do sieci otwartej organizacje będą w stanie pozwolić sobie na budowę i skuteczną obsługę sieci. Już wkrótce nawet małe firmy będą miały do swojej dyspozycji możliwości porównywalne z największymi na świecie centrami danych. Klienci obecnie mogą obsługiwać sieci centrów danych w identyczny do Google czy Facebooka sposób: wysoce zautomatyzowany, elastyczny i wydajny, bez potrzeby nakładów na rozwój i bez drogiego, specjalistycznego sprzętu. Takie rozwiązanie nazywa się networkingiem web-scale.

Firma Cumulus Networks redefiniuje sieci centrów danych

Zamiast skupiania się na rozwiązaniach autonomicznych, firma Cumulus Networks przekształca każdy etap cyklu życia sieci: od architektury i projektowania aż po budowanie, wdrażanie i obsługę. Jest to możliwe dzięki Cumulus Linux i Cumulus NetQ, dwóm flagowym produktom przedsiębiorstwa. Cumulus Linux to system operacyjny sieci, który jest najbardziej elastyczny ze wszystkich, bo oparty na rozwiązaniu Linux. Nasi klienci uzyskują dostęp do elastyczności, wydajności, szybkości i możliwości wyboru. Mogą korzystać ze zunifikowanego stosu oraz zestawu funkcji zaprojektowanego z myślą o cyfrowej przyszłości. Z kolei Cumulus NetQ daje organizacjom pełną władzę nad walidacją sieci, ogranicza przestoje, a nawet rozszerza widoczność sieci w kontenerach.

Sieć to krytyczna część centrum danych, która w przeszłości była wąskim gardłem szybkiego wdrażania aplikacji. Od dostawy do wdrożenia, aż po monitorowanie i obsługę: wierzymy w całkowitą transformację branży poprzez umożliwienie podejścia architektonicznego IT typu web-scale.

Śmiałe wykraczanie poza standardy

Zespół firmy Cumulus Networks składa się z renomowanych innowatorów technologicznych branży odpowiedzialnych za najistotniejsze kluczowe usprawnienia sieci. Przedsiębiorstwo Cumulus Networks weszło na rynek z pierwszym sieciowym systemem operacyjnym opartym o rozwiązania Linux, wypełniając krytyczną lukę i realizując obietnicę zdefiniowanego programowo centrum danych.

Firma Cumulus Networks nie tylko definiuje przyszłość pracy w sieci, ale i aktywnie tworzy ją z Infradata i klientami. Lista produktów i usług jest wypełniona głównie własnymi innowacjami i nowinkami, a utalentowane zespoły kierownicze i inżynierskie zapewniają społeczności sieci otwartych nie tylko wsparcie, ale i kierunek rozwoju. Przedsiębiorstwo Cumulus Networks przekształca branżę sieciową, oferując rozwiązania IT web-scale i innowacje centrom danych.

Twoi specjaliści z Cumulus Networks

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Cumulus Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cumulus Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Cumulus Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe, zaprojektować, wdrożyć rozwiązania Cumulus Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Cumulus Networks

Co wyróżnia nasze rozwiązania

95% szybsze wdrażanie

75% większa wydajność

60% niższe TCO

Ponad 1500 klientów

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej