DF Labs

Autoryzowany partner

DFLabs jest pionierem i uznanym światowym liderem w dziedzinie technologii Security Orchestration, Automation and Response (SOAR). Zespół firmy pomógł ukształtować branżę cyberbezpieczeństwa, która obejmuje współredagowanie kilku standardów branżowych, takich jak ISO 27043 i ISO 30121. Jego flagowy produkt, IncMan SOAR, jest chroniony wieloma patentami i został wdrożony przez wiele organizacji z list Fortune 500 i Global 2000 na całym świecie. IncMan firmy DFLabs to najbardziej otwarta platforma Security Orchestration, Automation and Response (SOAR) w branży. IncMan SOAR to platforma technologiczna, która znacząco usprawnia działanie SOC i zespołów ds. cyberbezpieczeństwa, zapewniając wspólne i zautomatyzowane zarządzanie incydentami w czasie rzeczywistym, reagowanie na zagrożenia i naruszenia danych. 

Czym jest SOAR?

SOAR, czyli Security Orchestration, Automation, and Response to platforma typu „wszystko w jednym” do gromadzenia danych dotyczących zagrożeń i alertów, umożliwia analitykom reagowanie na zagrożenia w krótszym czasie oraz automatyzację powtarzalnych zadań.

 ● Orchestration

Orchestration umożliwia zarządzanie różnymi typami interfejsów narzędzi w programie przez ograniczone zasoby ludzkie oraz bezproblemowe koordynowanie wszystkich technologi połączonych w jeden usprawniony proces.

 ● Automation

Możesz zautomatyzować powtarzalne i ręczne zadania dzięki silnikowi uczenia maszynowego SOAR. Poziom automatyzacji jest regulowany, a analitycy zdecydują, które zadania chcą w pełni zautomatyzować, a które wymagają aktywności operatora.

Response

Response umożliwia optymalizację reakcji na incydenty bezpieczeństwa. Obejmuje proces gromadzenia danych, wykorzystywania tych informacji do tworzenia świadomych strategii reagowania na zagrożenia oraz monitorowania wyników w celu ulepszenia istniejących metod wykrywania zagrożeń.

Te trzy elementy składają się na rdzeń SOAR jako złożonej, rozległej technologii, która wciąż dojrzewa w świecie cyberbezpieczeństwa.

SOAR może szybko zintegrować się z różnymi narzędziami bezpieczeństwa, a ze względu na swój niezwykle adaptacyjny charakter, SOAR umożliwia specjalistom ds. bezpieczeństwa utrzymanie ich oryginalnych procesów przepływu pracy i jednoczesne korzystanie z zalet SOAR.

Wyzwania rozwiązane przez SOAR?

● Zbyt wiele alertów do obsłużenia

● Brak możliwości zarządzania incydentami

● Nieudokumentowane lub niespójne procesy

● Brak możliwości rejestrowania i generowania metryk

● Brak wykwalifikowanych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa

● Powtarzalne, ręczne procesy pochłaniające zbyt dużo czasu analityków

● Przestrzeganie przepisów, standardów i najlepszych praktyk

Wysoce konfigurowalne pulpity nawigacyjne, raporty i wskaźniki KPI

IncMan SOAR oferuje wysoce konfigurowalne pulpity nawigacyjne, które zapewniają przegląd działania SecOps. Pulpit nawigacyjny umożliwia łatwe dostosowywanie go tak, aby zawierał wszystkie niezbędne dane związane z procesami przepływu pracy, funkcjami pracy, ramami czasowymi i charakterystyką działań.

SOAR umożliwia śledzenie najważniejszych wskaźników KPI dla strategii operacji bezpieczeństwa. Dodatkowo można rejestrować, jak przebiegały poszczególne etapy przepływu pracy w odpowiedzi na incydenty, aby dowiedzieć się, które obszary można zoptymalizować.

Dane SOAR w czasie rzeczywistym umożliwiają dokładną ocenę aktualnego stanu SecOps i wskazanie, które aspekty strategii bezpieczeństwa można ulepszyć.

IncMan SOAR oferuje wysoce konfigurowalne raporty niestandardowe i umożliwia tworzenie dostosowywalnych raportów KPI we własnym szablonie, generowanie raportów w różnych formatach, a także dostęp do zaawansowanych raportów z wizualnymi pulpitami nawigacyjnymi.

Umów się na prezentację na żywo z jednym z naszych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i zobacz, jak działa platforma DFLabs IncMan SOAR.

Infradata jest Partnerem i sprzedawcą rozwiązań DF Labs. Nasi doświadczeni inżynierowie dostarczają najwyższej jakości wsparcie i mogą realizować projekty na dowolną skalę.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej