F5 Networks

Platforma BIG-IP firmy F5

Połączenie sprzętu i oprogramowania to load balancer o architekturze full proxy. Umożliwia zarządzanie ruchem danych w sieci.

Pracujesz w świecie aplikacji.

Spraw, by działały szybko i były dostępne i bezpieczne. Platforma BIG-IP stanowi inteligentne rozwinięcie technologii Kontrolera Dostarczania Aplikacji (ADC). Rozwiązania bazujące na BIG-IP to systemy równoważenia obciążenia (load balancer). Ponadto posiadają one architekturę full proxy, a tym samym dają możliwość wglądu, kontrolowania, szyfrowania i odszyfrowywania całego ruchu danych wewnątrz sieci.

Oprogramowanie i sprzęt.

Oprogramowanie BIG-IP działa na sprzęcie BIG-IP i VIPRION lub w instancji wirtualnej na serwerze klienta. Sprzęt zapewnia największy poziom skalowalności, podczas gdy instancje wirtualne oferują bardziej wszechstronne możliwości wdrożeniowe.

Produkty BIG-IP dostarczają usługi w zakresie akceleracji, bezpieczeństwa oraz inteligentnego zarządzania ruchem.

Platforma BIG-IP sprawia, że sieć działa. Co jest podstawą platformy BIG-IP?
Podstawą całego sprzętu i oprogramowania BIG-IP jest własny system operacyjny firmy F5, TMOS, który zapewnia ujednoliconą inteligencję, elastyczność i programowalność sieci.

Dzięki architekturze płaszczyzny sterowania aplikacjami TMOS zapewnia kontrolę nad usługami akceleracji, bezpieczeństwa i dostępności, których wymagają Twoje aplikacje.

TMOS tworzy wirtualną, ujednoliconą pulę wysoce skalowalnych, odpornych usług wielokrotnego użytku, które mogą dynamicznie dostosowywać się do zmieniających się warunków w centrach danych oraz w infrastrukturze wirtualnej i chmurowej. 

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej