F5 Networks

F5 Networks BIG-IP DNS

Wcześniej BIG-IP GTM

Zwiększa skalowalność i poziom zabezpieczenia infrastruktury przy dużych ilościach zapytań i podczas ataków DDoS, maksymalizując dostępność aplikacji nawet między wieloma instancjami i w środowiskach hybrydowych.

Wydajność. Bezpieczeństwo. Dostępność.

Dostarczaj użytkownikom aplikacje, jakich od Ciebie oczekują. Szybkich, bezpiecznych i zawsze dostępnych. W tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy. Ale za to istnieje skuteczne rozwiązanie. BIG-IP DNS, który stanowi swego rodzaju pakiet ubezpieczeniowy dla aplikacji.

BIG-IP DNS zwiększa wydajność i dostępność Twoich globalnych aplikacji, odsyłając użytkowników do najbliższego lub najszybszego środowiska fizycznego, wirtualnego czy chmurowego. Platforma dodatkowo zwiększa skalowalność i poziom zabezpieczenia infrastruktury DNS przed atakami DDoS oraz zapewnia ochronę DNSSEC przed atakami typu hijacking.

Szybkość spotyka bezpieczeństwo.

BIG-IP DNS jest w stanie przetwarzać do 100 milionów odpowiedzi na sekundę, co pozwala skutecznie zarządzać gwałtownymi skokami ilości zapytań DNS. 

Dzięki takim funkcjom jak skalowanie architektur wielordzeniowych, DNS Express oraz integracja z IP Anycast, platforma BIG-IP DNS obsługuje miliony zapytań DNS, chroni Twoją firmę przed atakami DDoS, a użytkownikom gwarantuje dostęp do aplikacji o najwyższej wydajności.

BIG-IP DNS umożliwia również szyfrowanie zapytań w czasie rzeczywistym za pomocą DNSSEC i zabezpieczenie zaporą DNS, co zapewnia ochronę przed atakami i zapobiega złożonym zagrożeniom poprzez blokowanie dostępu do złośliwych domen.

Kompatybilna z infrastrukturą, którą już posiadasz.

Usługi BIG-IP DNS są zintegrowane z rozwiązaniami do zarządzania strefą DNS, zwiększają wydajność serwera DNS na brzegu sieci oraz maskują infrastrukturę zaplecza DNS.

To przekłada się na większą produktywność, lepszą konsolidację serwerów, krótsze czasy reakcji oraz skuteczniejszą ochronę rozwiązań do zarządzania serwerem DNS.

Dostępność zawsze i wszędzie.

BIG-IP DNS kieruje dystrybucją ruchu w taki sposób, aby gwałtowne zmiany ilości użytkowników aplikacji i sieci w godzinach szczytu, z którymi często nie radzą sobie centra danych, nie stanowiły już problemu.

Platforma może również pełnić rolę pełnego proxy dla aplikacji równoważących obciążenie i serwerów DNS w obrębie różnych architektur na całym świecie. BIG-IP DNS nadaje się do użytku w środowiskach wirtualnych i chmurze hybrydowej dla rozszerzenia usług DNS i globalnej dostępności aplikacji przy zachowaniu możliwości scentralizowanego sterowania wewnątrz centrum danych.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Wdróż, jak chcesz.

SPRZĘT

Zarówno rodzina urządzeń BIG-IP, jak i platforma VIPRION to wydajne, specjalnie przystosowane sprzęty, na których działa oprogramowanie F5.

OPROGRAMOWANIE (edycje wirtualne)

Wirtualne edycje rozwiązań BIG-IP mają te same funkcje, co te obsługiwane przez specjalnie do tego zbudowany sprzęt F5, z tą różnicą, że możesz wdrożyć je na każdym hiperwizorze lub u wybranych dostawców chmury.

CHMURA

Usługi aplikacyjne F5 działają dokładnie tak samo w publicznej lub prywatnej chmurze, jak w centrum danych.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej