F5 Networks

BIG-IP Local Traffic Manager

Jako mózg platformy BIG-IP, to urządzenie inteligentnie zarządza ruchem w sieci, tak że aplikacje zawsze działają szybko, są dostępne i bezpieczne.

Inteligentne zarządzanie ruchem — z naciskiem na „inteligentne”.

Uzyskaj szczegółową kontrolę nad ruchem. BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) zapewnia dokładny wgląd w ruch sieciowy Twoich aplikacji i kontrolę nad sposobem jego obsługi. Urządzenie przekształca chaotyczny wolumen ruchu sieciowego w logicznie strukturyzowane strumienie danych, a następnie podejmuje inteligentne decyzje dotyczące zarządzania ruchem, wybierając właściwe miejsce docelowe w oparciu o wydajność serwerów, bezpieczeństwo i dostępność.

Tak, BIG-IP LTM umożliwia zaawansowane równoważenie obciążenia. Ale to dopiero początek.

Full proxy oznacza pełną moc.

Jeśli możesz to zobaczyć, możesz to kontrolować. Ponieważ BIG-IP LTM to jest urządzeniem zbudowanym w architekturze full proxy, można nadzorować wchodzący i wychodzący ruch aplikacji, zarządzać nim i generować raporty. Od podstawowego równoważenia obciążenia po złożone decyzje dotyczące zarządzania ruchem oparte na stanie klientów, serwerów czy aplikacji, BIG-IP LTM zapewnia precyzyjną kontrolę nad ruchem aplikacji.

Na przykład jeśli chcesz kierować ruchem w oparciu o żądany adres URL lub logować określone odpowiedzi serwera w systemie sprawozdawczości, LTM BIG-IP ma architektury i narzędzia, których potrzebujesz.

Efektywność operacyjna? Sprawdź to.

BIG-IP LTM może optymalizować prędkość i niezawodność Twoich aplikacji zarówno w warstwie sieci, jak i aplikacji.

Dzięki protokołowi czasu rzeczywistego i decyzjom dotyczącym zarządzania ruchem w oparciu o warunki aplikacji i serwerów, rozbudowanemu zarządzaniu połączeniami oraz odciążaniu obsługi TCP i treści, BIG-IP LTM znacząco skraca czas ładowania strony i zwiększa wygodę użytkownika.

Niezależnie od tego, czy chodzi o negocjowanie ruchu sieci o dużym opóźnieniu, czy o odciążanie milionów połączeń, BIG-IP LTM może poprawić wydajność infrastruktury i aplikacji.

Błyskawiczna obsługa SSL.

Zwiększona wydajność i bezpieczeństwo. Wydajność obsługi SSL przez BIG-IP LTM pozwala w ekonomiczny sposób chronić doświadczenia użytkowników end-to-end przez szyfrowanie całego ruchu między klientem i serwerem. Ponadto urządzenie umożliwia skalowanie i pochłanianie potencjalnie paraliżujących ataków DDoS.

Często protokół SSL jest włączany w całej sieci. Jednakże większość urządzeń służących do zapewniania bezpieczeństwa sieci nie została zaprojektowana do wykrywania złośliwego ruchu w warstwach 4-7. Pierwszym problemem jest odseparowanie dobrego i złego ruchu, a następnym podejmowanie działań związanych ze złośliwym ruchem.

BIG-IP LTM obsługuje poziomy inspekcji koniecznych do blokowania złego ruchu i umożliwienia przepuszczania dobrego ruchu.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Cechy

Akceleracja protokołu SSL

Odciąża serwery centrów danych, przejmując funkcje SSL, i zwalnia zasoby w celu poprawy wydajności aplikacji.

Analiza w czasie rzeczywistym

Możesz w mgnieniu oka sprawdzać czas pracy, czas reakcji i skoki natężenia ruchu. Zaawansowane opcje pozwalają szybko zidentyfikować źródła problemów z wydajnością aplikacji.

Pełna elastyczność

Umożliwia tworzenie klastrów, wirtualizację i skalowanie na żądanie. ScaleN oferuje wiele modeli skalowalności i konsolidacji, które pomagają spełnić określone wymagania biznesowe.

Silne zabezpieczenia

Wykrywa ataki DDoS i przekierowuje połączenia z krytycznymi serwerami lub całkowicie je odrzuca.

Skalowanie i szybkość zsynchronizowane z Twoją siecią.

Przepustowość bez bagażu.

Dzięki BIG-IP LTM otrzymujesz wyrafinowany system równoważenia obciążenia klasy korporacyjnej. Uzyskujesz także precyzyjną kontrolę warstwy 7, możliwości akceleracji i odciążania obsługi SSL oraz technologię ScaleN zapewniającą skalowanie na żądanie.

Jeśli chodzi o prędkość, wysoce zoptymalizowany stos TCP/IP, TCP Express, łączy techniki i ulepszenia TCP/IP z najnowszych dokumentów RFC z rozszerzeniami, które opracowaliśmy, aby zminimalizować skutki zatorów, utraty pakietów oraz ich odzyskiwania.

W istocie, niezależne narzędzia testujące i doświadczenia klientów pokazują, że TCP Express zapewnia nawet 2 razy większą wydajność dla użytkowników i 4-krotny wzrost przepustowości pasma, a wszystko to bez żadnych zmian w parametrach serwerów, aplikacji lub komputerach klienckich.

Programowalność staje się osobista.

Dostosuj się do zmian, które stanowią wyzwanie dla Twojej sieci.

BIG-IP LTM jest programowalny, dzięki czemu można wykorzystać widoczność i kontrolę, którą zapewnia, i natychmiast wykonywać na nim działanie za pomocą iRules, języka skryptowego sterowanego zdarzeniami firmy F5. Od zwalczania ataków typu zero-day po klonowanie konkretnych żądań aplikacji lub obsługę niestandardowych protokołów aplikacyjnych, iRules pozwala dostosować się do wyzwań związanych z dostarczaniem aplikacji w centrum danych, infrastrukturze wirtualnej i w chmurze.

Wdrażaj szybciej i usprawniaj operacje za pomocą iApps, zestawu funkcji, które umożliwiają wykorzystanie usług aplikacji do zarządzania zamiast poszczególnych urządzeń i obiektów. iApps zapewnia większą widoczność i kontrolę nad dostarczaniem aplikacji, dzięki czemu wdrożenie może trwać kilka godzin zamiast kilku tygodni.

Od konfiguracji do integracji, poznaj technologie F5, które Ci to umożliwią.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej