F5 Networks

BIG-IQ Centralized Management firmy F5

Platforma, która zarządza urządzeniami i dostarczanymi przez nie usługami.

Zarządzaj wszystkimi swoimi urządzeniami BIG-IP z jednego miejsca.

Dodawanie kolejnych skrzynek prowadzi do zwiększenia stopnia komplikacji systemu, dlatego klienci potrzebują sposobów na uproszczenie zarządzania nim. BIG-IQ Centralized Management to najlepsze rozwiązanie w tym obszarze, które umożliwia kontrolę wszystkich procesów związanych z licencjami, regułami, ruchem i bezpieczeństwem z poziomu jednego monitora.

BIG-IQ GUI

Urządzenia

Setki urządzeń — jeden punkt sterowania i kontroli.

Powiększając system z kilku na kilkadziesiąt urządzeń, klienci muszą liczyć się ze zmianą wymagań procesowych i logistycznych. BIG-IQ Centralized Management umożliwia integrację wszystkich urządzeń, a co za tym idzie, skuteczniejsze śledzenie pracy systemu, aktualizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań. Platforma oferuje również funkcję monitorowania kluczowych wskaźników z jednej lokalizacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pracę.

BIG-IQ Centralized Management w liczbach.

Centralne zarządzanie nawet 600 urządzeniami fizycznymi, wirtualnymi lub wirtualnymi urządzeniami BIG-IP opartymi na wieloprocesorowym klastrze (vCMP). Centralne zarządzanie BIG-IQ obsługuje również licencjonowanie do 5000 niezarządzanych urządzeń, dzięki czemu w razie potrzeby można włączać i wyłączać wirtualne instancje BIG-IP.

Ruch

Usprawnij ruch, zapomnij o problemach.

Zarządzanie ruchem to coś więcej niż zapewnienie dostępności aplikacji. BIG-IQ Centralized Management i BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) współdziałają, aby pomóc Ci zarządzać wszystkimi Twoimi urządzeniami BIG-IP LTM i ich parametrami, w tym funkcjami takimi jak VIPs, pule, zasady iRules dla członków oraz zarządzanie węzłami. Umożliwia to także właścicielom aplikacji zarządzanie członkami pul oraz serwerami wirtualnymi w kontekście swoich aplikacji.

Biznes zmienia się szybko — my także.

Gdy możesz zobaczyć swoje urządzenia, używając jednego interfejsu, możesz monitorować stan swojego ruchu, sprawdzać, kiedy pojawiają problemy z wydajnością i wykrywać, które serwery mają wpływ na dostępność. Taki kompleksowy wgląd pomaga znaleźć rozwiązania, zanim ruch zostanie zatrzymany, a nie reagować dopiero wtedy, gdy serwery przestają działać. Scentralizowanie tego wglądu pomaga również analizować statystyki i generować raporty w jaśniejszym kontekście.

Bezpieczeństwo

Prostota i bezpieczeństwo nie wykluczają się wzajemnie.

Bezpieczeństwo to poważna sprawa, a droga na skróty nie wchodzi w grę. W miarę, jak Twój system się rozwija, musisz mieć pewność, że możesz szybko i skutecznie zarządzać zasadami bezpieczeństwa. Zapewnij sobie oparte na regułach zarządzanie dzięki rozwiązaniom BIG-IP Advanced Firewall Manager (AFM) i BIG-IP Application Security Manager (ASM). Uzyskasz wtedy również scentralizowane raportowanie i będziesz otrzymywać ostrzeżenia o zagrożeniach dla bezpieczeństwa dla rozwiązań BIG-IP AFM, BIG-IP ASM, WebSafe i MobileSafe.

Uzyskaj dobry wgląd w swój system.Uzyskaj lepszy wgląd w ogólną wydajność i bezpieczeństwo systemu, monitorując zabezpieczenia z jednego ekranu. Widząc, które zasady są aktywowane i kiedy, możesz zmniejszyć wykorzystanie procesora zapory i zoptymalizować wydajność. Centralne raportowanie jest nie tylko łatwiejsze, ale może także pomóc w identyfikacji wzorców i trendów, aby Twoja reakcja na bezpieczeństwo mogła być proaktywna, a nie tylko reaktywna.

Zgodność z przepisami bez komplikacji.Spójrzmy prawdzie w oczy, identyfikowanie źródeł problemów i utrzymanie ścieżek audytu to duże wyzwanie. Platforma BIG-IQ Centralized Management obsługuje bezpieczny dziennik inspekcji wszystkich zmian i aktualizacji, pomagając zachować zgodność z polityką korporacyjną.

Bezpieczeństwo bez zbędnego wysiłku.
Platforma centralnego zarządzania BIG-IQ Centralized Management umożliwia importowanie przetestowanych konfiguracji i zasad, przeglądanie, edytowanie i porównywanie zasad zapory sieciowej oraz stosowanie zasady lub wykonywanie aktualizacji w grupach urządzeń lub całej infrastrukturze — a wszystko to bez odchodzenia od biurka.

Właściwe prawa dostępu dla właściwych osób.
Dzięki RBAC możesz zezwalać poszczególnym zespołom na zarządzanie ich specyficznymi instancjami bezpieczeństwa. Pomaga to minimalizować błędy, zwiększać wydajność i zachowywać bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewnia udokumentowaną historię o tym, które zasady zostały zmienione i przez kogo.

Dostęp

Wiele zasad, wiele maszyn? Żaden problem.

Choć Twoje urządzenia mogą być różne — fizyczne, wirtualne czy hybrydowe — Twoje zasady muszą pozostać niezmienne. Łącząc BIG-IQ Centralized Management z BIG-IP Access Policy Manager (APM), zaoszczędzisz czas i pieniądze, zmniejszając jednocześnie możliwości powstawania błędów, niewłaściwej implementacji czy konfliktów między polityką i zasadami dostępu i bezpieczeństwa.

Od jednej do wielu instancji.

Platforma BIG-IQ Centralized Management pomaga zarządzać regułami dla maksymalnie 100 instancji APM BIG-IP, dzięki czemu można z jednego miejsca importować, porównywać, edytować i aktualizować parametry wielu urządzeń.

Lepsza widoczność to lepszy wgląd.

Widok pulpitu nawigacyjnego pomaga łatwiej zobaczyć trendy i konteksty relacji i skrócić czas reakcji, jeżeli pojawią się problemy. Dzięki holistycznemu spojrzeniu na stan sieci możesz lepiej ocenić, na ile skuteczne są twoje polityki i zasady, gdzie mogą pojawić się słabe punkty i jak najlepiej reagować na problemy i zagrożenia.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Ntworks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej