Platinum Partner

F5 Shape

Ochrona aplikacji w środowiskach wielochmurowych

F5 Shape Security oferuje kompleksowe zabezpieczenia aplikacji w modelu multi-cloud, które ograniczają liczbę oszustw i nadużyć, zapobiegają utracie reputacji i eliminują zakłócenia w działaniu aplikacji krytycznych.
 
Linia frontu w cyberprzestrzeni się przesuwa

Przesunięcie to spowodowane jest sprzyjającymi warunkami dla atakujących. Eksplozja dostępnych skradzionych danych uwierzytelniających i innych informacji umożliwiających identyfikację, nowe, zaawansowane zestawy narzędzi dla napastników oraz tanie globalne botnety do wynajęcia przyczyniły się do tego, że prowadzone na dużą skalę, zautomatyzowane ataki na aplikacje internetowe i mobilne są bardzo tanie, szybkie i łatwe do uruchomienia, a potencjalnie dość lukratywne.

W rezultacie co najmniej 90% internetowego i mobilnego ruchu w przedsiębiorstwie może być w rzeczywistości ruchem zautomatyzowanym, a nie prowadzonym przez prawdziwych ludzi. W wielu przypadkach ruch zautomatyzowany jest generowany z zamiarem kradzieży lub oszustwa.

Shape wykorzystuje sztuczną inteligencję oraz uczenie maszynowe do powstrzymywania napastników i zapobiegania oszustwom

Shape chroni internetowe i mobilne aplikacje oraz interfejsy programistyczne aplikacji (API) przed wyrafinowanymi, zautomatyzowanymi atakami, które mogą doprowadzić do oszustw na dużą skalę. 

Dla aplikacji internetowych i mobilne atakujący wydają się praktycznie identyczni z prawdziwymi użytkownikami, przejmując ich urządzenia, symulując ludzkie zachowania i wykorzystując skradzione tożsamości. Napastnicy bardzo szybko rozwijają swoje narzędzia i metody, co sprawia, że aplikacje, a nawet sami ludzie nie są w stanie odróżnić rzeczywistości od fałszu.

Rozwiązania Shape wykorzystują między innymi mechanizmy sztucznej inteligencji (AI), aby dokładnie określić w czasie rzeczywistym, czy żądanie wysłane do aplikacji pochodzi z fałszywego źródła, a jeśli tak, skutecznie łagodzą potencjalne skutki. Gdy tylko zostaną zastosowane nowe środki zaradcze, 5–10% atakujących będzie zazwyczaj próbowało zmienić narzędzia i rozpocząć nowy atak. Rozwiązania Shape dostosowują się do nich i zachowują pełną skuteczność nawet w przypadku rozwoju napastników.

 

Talk with an Expert

Speak with a solutions expert or architect. Give us a call or leave a message. Our team is ready for your business.

Cztery rozwiązania wykorzystujące system Shape oparty na sztucznej inteligencji

Shape i obrona interfejsu programowania aplikacji

Oparta na sztucznej inteligencji ochrona przed internetowymi i mobilnymi oszustwami dla każdej organizacji bez względu na jej rozmiar. Opcje widoczności i ograniczania ryzyka w celu obrony interfejsów programowania aplikacji opartych na protokole HTTP. 

Obrona przedsiębiorstwa Shape

Kompleksowe, szyte na miarę wdrożenia oraz obrona przed internetowymi i mobilnymi oszustwami.

Blackfish

Proaktywna ochrona poświadczeń użytkownika.

Obrona przed atakiem manualnym

Ochrona przed manualnymi atakami na aplikacje internetowe.

Dlaczego przedsiębiorstwa wybierają Shape

Wiodące marki na świecie wybierają Shape, aby pomóc sobie w powstrzymywaniu przestępców, ograniczaniu oszustw i poprawianiu doświadczeń użytkowników. Shape zapewnia im spokój ducha dzięki takim cechom jak:

Niezrównana dokładność

Wykorzystując opatentowaną telemetrię i zbieranie sygnałów oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, rozwiązania Shape precyzyjnie wykrywają oraz ograniczają fałszywy i niechciany ruch w czasie rzeczywistym.

Wygoda użytkownika

Rozwiązania Shape pozwalają prawowitym użytkownikom na kontynuowanie bez wprowadzania dodatkowych danych, takich jak CAPTCHA czy wieloskładnikowe uwierzytelnianie.

Wykorzystanie sieci

Co 24 godziny Shape blokuje ponad dwa miliardy nieuczciwych prób logowania i innych transakcji, zapewniając bezpieczeństwo ponad 200 milionom legalnych transakcji.

Ochrona różnych kanałów sprzedaży

Rozwiązania Shape można wdrożyć w celu ochrony aplikacji internetowych i mobilnych, a także interfejsów programowania aplikacji opartych na protokole HTTP. Opracowany przez firmę mobilny zestaw narzędzi dla programistów został już wdrożony na ponad 200 milionach urządzeń z systemem iOS i Android na całym świecie.

Zaawansowana ochrona

Shape współpracuje z przedsiębiorstwami, aby wyprzedzać złoczyńców o co najmniej 10 kroków dzięki najbardziej kompleksowemu zestawowi narzędzi do ochrony w branży. Zaawansowane rozwiązania obejmują ochronę przed agresywnymi agregatorami, ręcznymi oszustwami i naruszeniami danych uwierzytelniających użytkownika.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zadzwoń lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy, żeby Ci pomóc.

Zostaw wiadomość Zadzwoń teraz Poproś o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej