F5 Networks

F5 Networks Herculon

Zoptymalizowana ochrona przed konkretnymi zagrożeniami

Produkty zabezpieczające Herculon to dedykowane narzędzia o specjalnym przeznaczeniu, których wdrożenie powoduje minimalne zakłócenia w pracy systemu. Dzięki Herculon Twoja firma zyskuje wydajne i skalowalne narzędzie zoptymalizowane pod kątem rozwiązywania konkretnych problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać Herculon?

Seria produktów zabezpieczających Herculon została zaprojektowana z myślą o specjalistach, którzy potrzebują:

  • Dedykowanego rozwiązania o specjalnym przeznaczeniu w zakresie bezpieczeństwa, którego wdrożenie powoduje minimalne zakłócenia.
  • Szerokich możliwości wdrożeniowych i kompatybilności z dotychczasową infrastrukturą.
  • Wydajności i skalowalności na poziomie całej firmy, które spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa współczesnych środowisk.

Inteligencja, prostota i wsparcie.

Produkty Herculon zostały wyposażone w prosty, wizualny interfejs użytkownika, co ułatwia monitorowanie kwestii bezpieczeństwa oraz zmniejsza koszty wdrożenia. W rozwiązaniach Herculon wykorzystano oryginalną technologię TurboFlex, która, poprzez optymalizację sprzętu i oprogramowania, zapewnia Twojej firmie wydajność i skalowalność niezbędną do utrzymania właściwego poziomu ochrony współczesnych środowisk.

Zakup produktów Herculon obejmuje usługi wsparcia specjalistów F5 z zespołów Security Operations Center, Platform Security Team i Security Incident Response Team oraz obsługę klienta 24/7, co gwarantuje najwyższe standardy analizy, interpretacji i monitorowania zagrożeń, a tym samym natychmiastową reakcję w przypadku ewentualnych incydentów. Dodatkową korzyścią jest wsparcie badaczy z laboratoriów F5 Labs, dzięki którym zyskujesz dostęp do najnowszych, praktycznych informacji o zagrożeniach.

Twoi specjaliści F5 Networks

Wielokrotnie nagradzana firma Infradata jest platynowym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej