F5 Networks

F5 iWorkflow

Umożliwia orkiestrację na różnych urządzeniach.

Szybsze wdrażanie przy zmniejszonym ryzyku.

Ręczne uruchamianie aplikacji lub usług jest czasochłonne i wiąże się ze sporym ryzykiem występowania błędów. iWorkflow to wirtualne urządzenie służące jako platforma do wdrażania reguł dostarczania aplikacji. Dzięki wysoce konfigurowalnym i zdefiniowanym przez administratora szablonom L4-L7 (iApps) wdrażanie trwa raczej kilka minut, a nie kilka dni.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Opóźnienia = strata pieniędzy.

Reagowanie na zmiany infrastruktury lub opóźnienia w procesie uruchamiania oprogramowania jest kosztowne. iWorkflow umożliwia orkiestrację usług i automatyzację zadań w trakcie wdrażania aplikacji, a w rezultacie pozwala zaoszczędzić czas (i pieniądze).

Prościej, bezpieczniej, inteligentniej.

Każda konfiguracja urządzenia zwiększa ryzyko występowania błędów. Usprawnienie procesu wdrażania pozwala nie tylko zaoszczędzić cenny czas, ale także znacznie zmniejszyć stopień narażenia organizacji na ryzyko operacyjne.

W harmonii z innymi.

Podstawową zaletą iWorkflow jest możliwość integracji z zewnętrznymi systemami orkiestracji i zarządzania za pomocą interfejsu iControl REST i narzędzi Software Development Kit. Współpracując z różnymi platformami, takimi jak Cisco APIC, Vmware NSX czy systemem GIG-IP, iWorkflow zwiększa elastyczność organizacji nieograniczonej konkretnymi urządzeniami.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej