F5 Networks

VIPRION chassis and blades

The On-Demand Application Delivery Controller.

Platforma VIPRION ułatwia skalowanie i adaptację systemów. Moduły kasetowe można dodawać bez zakłócania pracy aplikacji i użytkowników, aby zwiększać moc obliczeniową bez konieczności dokładania urządzeń. Wśród oferowanych stelaży i modułów kasetowych dostępne są opcje zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dostawców usług.

Obciążenie sieci rośnie wraz z rozbudową infrastruktury organizacji — od wzrostu liczby użytkowników poprzez konsolidację centrów danych po migracje do chmury i zwiększanie liczby funkcji w aplikacjach. Skalowanie sieci udostępniania aplikacji (ADN) odpowiednio do tych dynamicznie zmieniających się wymagań wiąże się ze wzrostem złożoności i kosztów operacyjnych, co z kolei ogranicza sprawność reagowania na nowe potrzeby i okazje.

Każda platforma F5® VIPRION® stanowi jeden zaawansowany kontroler udostępniania aplikacji (ADC) wyposażony w kasetowe moduły obliczeniowe, które można dodawać lub usuwać bez zakłócania pracy użytkowników i aplikacji. Zamiast dodawać nowe urządzenia i segmentować aplikacje wystarczy zwiększyć moc istniejącej infrastruktury w reakcji na zapotrzebowanie lub nową okazję. Platforma VIPRION daje skalowalność niezbędną do opracowania długoterminowej strategii rozbudowy sieci udostępniania aplikacji.

VIPRION

Zwiększaj możliwości, nie koszty

Gdy w miarę rozrostu infrastruktury potrzebna będzie większa moc obliczeniowa do przetwarzania ruchu warstwy 4 i 7, obsługi SSL, kompresji i innych funkcji, wystarczy dodać kolejny moduł kasetowy do stelaża VIPRION, a automatycznie dołączy on do przetwarzania ruchu. Niezależnie od tego, ile modułów kasetowych jest w użyciu — jeden, cztery czy osiem — kontroler VIPRION pozostaje pojedynczym urządzeniem o niezmiennych kosztach zarządzania.

Uprość strukturę sieci

Rozwiązanie VIPRION może pomóc w uproszczeniu sieci poprzez przejmowanie zadań części serwerów i konsolidację urządzeń, co przekłada się na mniejsze koszty zarządzania, zasilania, chłodzenia i fizycznej przestrzeni w centrum danych. Dzięki skalowalności i potencjalnie ogromnej wydajności rozwiązania VIPRION można ograniczyć liczbę kontrolerów udostępniania aplikacji niezbędnych do obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji.

VIPRION 4800

Model 4800 umożliwia niezrównaną konsolidację usług kontrolera udostępniania aplikacji w systemach największych na świecie dostawców usług, korporacji i firm internetowych, obsługując maksymalnie 48 instancji vCMP. Dodanie maksymalnie ośmiu modułów kasetowych B4450 pozwala bez zakłócania pracy zwiększać wydajność sterowania RPS w warstwie 7, obsługi ruchu SSL i kompresji oraz ogólną przepustowość. Model 4800 został zaprojektowany od podstaw przez naszych specjalistów, dzięki czemu zapewnia wyjątkową wygodę obsługi, maksymalną wydajność i skalowalność oraz niezawodność wymaganą przez operatorów. Energooszczędność stelaża osiągnięta dzięki zastosowaniu zasilaczy z certyfikatem 80 PLUS Gold przekłada się na niższe koszty energii i chłodzenia.

VIPRION 4480

Model 4480 z certyfikacją NEBS zaprojektowano z myślą o niezawodności na poziomie wymaganym przez operatorów. Jest to pierwsze na rynku urządzenie oferujące porty 40GbE i 100Gbe w obudowie QSFP28, co w połączeniu z obsługą wirtualizacji z wieloma dzierżawcami i możliwością rozbudowy stelaża o maksymalnie cztery moduły kasetowe B4450 umożliwia bezpieczne skalowanie sieci udostępniania aplikacji odpowiednio do potrzeb biznesowych.

Moduł kasetowy VIPRION 4450

Specjalnie zaprojektowany moduł kasetowy VIPRION 4450 jest zgodny ze standardem NEBS i zawiera dwa porty 100GbE oraz sześć portów 40GbE, umożliwiając znaczne zwiększenie wydajności i przepustowości. Jako pierwszy kontroler udostępniania aplikacji w obudowie QSFP28 wyposażony w porty 100GbE model VIPRION 4800 wyróżnia się najmniejszymi wymiarami i najmniejszym poborem mocy ze wszystkich porównywalnych urządzeń 100GbE. Po zainstalowaniu maksymalnej liczby modułów kasetowych VIPRION 4450 stelaż VIPRION 4800 może obsługiwać ponad miliard współbieżnych połączeń i zapewnia ochronę przed atakami DDoS do 1 Tb/s. Każdy moduł 4450 zainstalowany z stelażu VIPRION 4480 lub 4800 znacząco zwiększa wydajność obsługi połączeń SSL i kryptografii krzywych eliptycznych (ECC), przyczyniając się do lepszego utajnienia przekazywania. Dzięki zaawansowanym układom FPGA oraz rozwiązaniom pamięci i wyszukiwania sprzętowego moduł VIPRION 4450 sprawdza się doskonale w wydajnej obsłudze potrzeb związanych z sieciami definiowanymi programowo (SDN) dzięki przejmowaniu zadań obliczeniowych, optymalizacji działania i dużej elastyczności.
*Zgodne ze stelażem VIPRION 4800 i VIPRION 4480.

VIPRION 2400

Oto model szczególnie dobrze nadający się do stopniowej rozbudowy w miarę potrzeb — stelaż 2400 z pełnym zestawem czterech modułów B2250 pozwala na żądanie zwiększać wydajność warstwy aplikacji, komunikacji SSL i kompresji bez zakłócania pracy. Jest to rozwiązanie o największym zagęszczeniu do środowisk z wieloma dzierżawcami, zapewniające prężność i efektywność działania przy dynamicznym skalowaniu instancji wirtualnych kontrolerów udostępniania odpowiednio do zmiennych potrzeb biznesowych. Zastosowanie w modelu 2400 zasilaczy z certyfikacją 80 PLUS Gold pozwala zmniejszać koszty zasilania i chłodzenia.

VIPRION 2200

Model 2200 to stelażowy kontroler udostępniania aplikacji w obudowie 2U umożliwiający rozbudowę wydajności w zależności od potrzeb. Stelaż umożliwia zainstalowanie maksymalnie dwóch modułów kasetowych 2250. Pozwala to efektywnie konsolidować usługi aplikacji i dynamicznie skalować zasoby bez zakłócania pracy.

Moduł kasetowy VIPRION 2250

Specjalnie zaprojektowany moduł kasetowy VIPRION 2250 zawiera cztery porty 40GbE i obsługuje maksymalnie 48 milionów współbieżnych połączeń z przepustowością 80 Gb/s w warstwie 4. Moduł kasetowy 2250 można zainstalować w stelażu VIPRION 2400 lub 2200. Zastosowane w nim zaawansowane układy FPGA, procesory i układy pamięci pozwalają zwiększyć wydajność obsługi połączeń SSL i innych aspektów funkcjonowania korporacyjnych centrów danych, chmur prywatnych i sieci definiowanych programowo. Dla zwiększenia niezawodności dysków i wydajności operacji we/wy zastosowano w module 2250 pamięć masową SSD klasy korporacyjnej. Do obsługi obciążeń dotyczących przede wszystkim warstwy 4, takich jak CGNAT i zarządzanie ruchem sieciowym, użytkownik może wybrać zoptymalizowany profil wydajności, z którym przepustowość zwiększa się prawie dwukrotnie — do 155 Gb/s.
*Zgodne ze stelażem VIPRION 2400 i VIPRION 2200.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Infradata jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem F5 Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Kluczowe zalety

Kluczowe zalety

Zmniejszaj koszty operacyjne i kapitałowe dzięki architekturze F5 ScaleN®, która daje wyjątkową elastyczność skalowania wydajności na żądanie, wirtualizacji i skalowania aplikacji w obrębie klastra urządzeń.

Konsolidacja urządzeń

Zmniejsz liczbę serwerów i kontrolerów udostępniania aplikacji, ograniczając zarazem wymagania związane z zasilaniem, miejscem, chłodzeniem i zarządzaniem.

Maksymalizacja wydajności

Zarządzaj pracą i bezpieczeństwem wymagających aplikacji dzięki najlepszej w branży wydajności obsługi warstwy 4 i 7 oraz dużej mocy obliczeniowej dla potrzeb połączeń SSL.

Najwyższa niezawodność

Obsługa nadmiarowości na poziomie stelaża i modułów kasetowych pozwala utrzymywać nieprzerwaną dostępność kontrolera udostępniania aplikacji.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej