Flowmon Networks

Autoryzowany partner

Inteligentne rozwiązanie w zakresie monitorowania i bezpieczeństwa sieci w oparciu o protokoły NetFlow, IPFIX i analizę zachowania sieci.

Flowmon Networks oferuje firmom możliwość pewnej ochrony i sprawnego zarządzania sieciami komputerowymi. Dzięki zaawansowanym technologiom monitorowania sieci i analizie zachowania sieci, specjaliści IT na całym świecie czerpią korzyści z pełnej widoczności ruchu sieciowego, która pozwala im zwiększać wydajność sieci i aplikacji oraz stawiać czoła współczesnym cyberzagrożeniom.

Stworzone z pasji do technologii wiodące rozwiązania Flowmon do monitorowania sieci w oparciu o protokoły NetFlow/IPFIX są wydajne, skalowalne i proste w użyciu. Największe na świecie przedsiębiorstwa, dostawcy usług internetowych, jednostki administracji rządowej, a nawet małe i średnie firmy korzystają z rozwiązań Flowmon, aby utrzymać porządek i kontrolę nad sieciami oraz zyskać komfort pewności. Flowmon Networks, uznana przez Gartner i rekomendowana przez Cisco, Check Point i IBM, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży.

Dlaczego warto wybrać Flowmon Networks

Rozwiązania następnej generacji w zakresie monitorowania i bezpieczeństwa sieci.

Szybkie, niezawodne i odpowiednio zabezpieczone sieci mają kluczowe znaczenie dla współczesnych organizacji. Odpowiedzią na to wyzwanie jest firma Flowmon, która dostarcza najlepszych rozwiązań w zakresie widoczności sieci w oparciu o innowacyjne technologie monitorowania przepływu (NetFlow, IPFIX). Wybierz Flowmon, a w zamian dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność sieci i aplikacji oraz odeprzeć zaawansowane cyberzagrożenia. Rozwiązanie to zdobyło uznanie Gartner i jest polecane przez Flowmon Networks oraz Check Point.

Pewne zarządzanie i ochrona środowiska IT.

Problemy z wydajnością, niedostępność krytycznych aplikacji czy naruszenia bezpieczeństwa. Wszystkie one mogą powodować straty finansowe, narażenie dobrego imienia firmy, niezadowolenie pracowników i odpływ klientów. Dzięki Flowmon specjaliści zyskują wgląd i głęboką wiedzę na temat zachowania sieci i aplikacji, co pozwala uniknąć takich sytuacji. Wydajnym, skalowalnym i prostym w użyciu rozwiązaniom Flowmon zaufały już firmy na całym świecie, które powierzyły im procesy w obszarze monitorowania, diagnostyki i analityki w celu optymalizowania wydajności infrastruktury. Funkcja analizy zachowania sieci dodatkowo pomaga wykrywać podejrzane aktywności oraz odpierać ataki lub zaawansowane zagrożenia, które omijają tradycyjne zabezpieczenia.

Zalety rozwiązania Flowmon dla inżynierów sieci i bezpieczeństwa?

  • Widoczność ruchu w czasie rzeczywistym pozwala utrzymać kontrolę nad siecią.
  • Wykrywanie i diagnostyka problemów operacyjnych i konfiguracyjnych.
  • Proaktywne wykrywanie botnetów, ataków DDoS oraz innych zagrożeń niemożliwych do wykrycia przez zapory, systemy IDS czy programy antywirusowe.
  • Szybkie rozwiązywanie problemów z siecią.
  • Znaczne obniżenie kosztów implementacji, eksploatacji i zarządzania.
  • Zwiększenie wydajności aplikacji biznesowych i poprawa doświadczenia użytkowników.

Twoi specjaliści Flowmon Networks

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Flowmon Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Flowmon Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Flowmon. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Flowmon i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem i dystrybutorem Flowmon Networks. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej