Fortinet

Srebrny partner

Gwarancja bezpieczeństwa bez kompromisów.

Fortinet produkuje najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ochrony sieci i treści oraz produkty bezpiecznego dostępu, które wymieniają się informacjami i współpracują ze sobą, wspólnie tworząc szczelną strukturę bezpieczeństwa. To wyjątkowe rozwiązanie łączy w sobie intuicyjny system operacyjny Security Processors z funkcją analizy zagrożeń, dzięki czemu gwarantuje pewną ochronę, znakomitą wydajność oraz lepszą widoczność i kontrolę, a jednocześnie upraszcza procesy administracyjne.

Flagowa zapora sieciowa Fortinet, czyli platforma FortiGate, dostępna jest w różnych rozmiarach i formatach, co pozwala dopasować ją do potrzeb każdego środowiska, oraz obejmuje szereg funkcji następnej generacji w zakresie sieci i bezpieczeństwa. Istnieje możliwość rozszerzenia platformy FortiGate o produkty uzupełniające w celu budowy uproszczonej i kompleksowej infrastruktury bezpieczeństwa w następujących obszarach:

  • Bezpieczeństwo sieci
  • Bezpieczeństwo centrum danych (na poziomie fizycznym i wirtualnym)
  • Bezpieczeństwo chmury
  • Bezpieczny dostęp (przewodowy i bezprzewodowy)
  • Bezpieczeństwo infrastruktury (przełączanie i routing)
  • Bezpieczeństwo treści
  • Bezpieczeństwo punktów końcowych
  • Bezpieczeństwo aplikacji

Dlaczego warto wybrać Fortinet

W dzisiejszych czasach sukces organizacji zależy od tego, czy dysponuje ona szybką i bezpieczną siecią. Jeżeli stosujesz odpowiedni system ochrony, który bezzwłocznie reaguje na zagrożenia wewnątrz sieci, Twój biznes będzie działał płynnie i nie staniesz się ofiarą naruszenia bezpieczeństwa.

Fortinet to jedyna firma, która oferuje rozwiązania bezpieczeństwa w obszarach sieci, punktów końcowych, aplikacji, centrum danych, chmury i dostępu, zaprojektowane tak, aby tworzyły zintegrowaną strukturę bezpieczeństwa. Oznacza to również, że Fortinet to jedyna firma, która zapewnia wysoce skuteczną, zintegrowaną i kompleksową ochronę we wszystkich warstwach systemu narażonych na ataki.

Szczelna ochrona możliwa jest dzięki dobrej integracji, funkcji wymiany informacji oraz widoczności danych i elementów bezpieczeństwa w obrębie wszystkich środowisk. Rozwiązanie Fortinet Security Fabric to łatwy w obsłudze i zarządzaniu, zintegrowany system bezpieczeństwa wewnątrz całej organizacji, od internetu rzeczy do chmury.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Fortinet. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej