FortiGate Firewalls

Najlepsza w branży ochrona przed zagrożeniami w połączeniu z wydajnością i zmniejszeniem złożoności.

Cyberprzestępcy nieustannie prowadzą zautomatyzowane i coraz bardziej wyrafinowane ataki na organizacje, co stanowi poważne zagrożenie dla procesów transformacji chmurowej i cyfrowej niezbędnych dla efektywności biznesowej.

Fortinet Firewalls

Opracowane przez firmę Fortinet zapory następnej generacji (NGFW) FortiGate zapewniają wydajność, sprawdzoną ochronę wielowarstwową i szczegółową widoczność kompleksowych zabezpieczeń w całej sieci korporacyjnej. Specjalnie zaprojektowane procesory zabezpieczeń (SPU) pozwalają realizować zaawansowane funkcje zabezpieczeń ze skalowalną wydajnością i wyjątkowo niskimi opóźnieniami. Usługi zabezpieczeń Fortinet dostarczane przez FortiGuard Labs obejmują bieżące aktualizowanie informacji o zagrożeniach i zautomatyzowaną ochronę organizacji przed zaawansowanymi cyberatakami.

Zapory NGFW FortiGate zmniejszają złożoność i całkowity koszt użytkowania dzięki możliwości skalowalnego wdrażania na granicach sieci, w centrum danych, w segmentach wewnętrznych i w biurach oddziałowych.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Zapory następnej generacji FortiGate

Wielowarstwowe zabezpieczenia zapewniają kompleksową ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami i eliminują pojedyncze słabe punkty mogące narazić całą sieć.

Innowacyjna technologia procesora zabezpieczeń (SPU) pozwala uzyskać wysoką wydajność usług zabezpieczających warstwę aplikacji (zapory NGFW, inspekcji ruchu SSL i ochrony przed zagrożeniami).

Najszybszy w branży mechanizm inspekcji SSL pomaga chronić przed szkodliwym oprogramowaniem ukrytym w ruchu szyfrowanym.

Wysoka efektywność i najlepsza opłacalność potwierdzona w niezależnych testach zewnętrznych.

Centralna konsola zarządzania upraszcza wdrażanie i umożliwia stosowanie w całej sieci spójnych zasad bezpieczeństwa ze szczegółową kontrolą i widocznością.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej