Fortinet

FortiGate: Obudowane zapory następnej generacji

Wydajna, skalowalna ochrona sieci

Obudowane zapory następnej generacji FortiGate: Skalowalna wydajność w służbie rozwoju

  • Ultra wysoka wydajność zapory następnej generacji i ochrony przed zagrożeniami
  • Elastyczne, konfigurowalne rozwiązania

Aby skutecznie obronić się przed zagrożeniami o stale zmieniającym się charakterze, Twoje rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa musi być niezawodne w kwestii kontroli ruchu sieciowego i chmurowego o dużym natężeniu poprzez wykorzystywanie informacji o aplikacjach, użytkownikach i treściach. Skuteczność w dynamicznym środowisku dużych przedsiębiorstw i usługodawców wymaga konsolidacji, łatwości zarządzania oraz możliwości skalowania i aktualizowania do przyszłych wymagań technologicznych.

Obudowane zapory następnej generacji FortiGate zapewniają skalowalną i niezawodną ochronę dla najbardziej wymagających sieci. Dzięki licznym interfejsom sieciowym, skonsolidowanym usługom w zakresie bezpieczeństwa oraz uproszczonym mechanizmom zarządzania produkty FortiGate oferują bezkonkurencyjną ochronę przed cyberzagrożeniami i złośliwym oprogramowaniem na brzegu, w centrum danych i w wewnętrznych warstwach sieci.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Obudowane zabezpieczenia sieciowe FortiGate oferują:

Najszybsze i najnowocześniejsze zapory następnej generacji na rynku zapewniające ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami

Skuteczną ochronę potwierdzoną wysokimi wynikami w testach NSS Labs, Virus Bulletin i AV Comparatives

Rozległą widoczność i precyzyjną kontrolę aplikacji, urządzeń i użytkowników

Uproszczoną, skalowalną ochronę i szybką transmisję danych w łatwym do zarządzania, modularnym systemie z obudową

Zarządzanie, analiza zagrożeń i raportowanie z poziomu jednej konsoli dla łatwiejszego realizowania polityk, lepszego zrozumienia zagrożeń i zachowania zgodności z regulacjami

FortiGate seria 7000E

FortiGate seria 7000E to linia wysokiej klasy obudowanych zapór następnej generacji firmy Fortinet. W odpowiedzi na różne potrzeby klientów seria 7000E dostępna jest w kilku konfiguracjach i obejmuje modele 7030E, 7040E i 7060E. Produkty z tej serii oferują prostotę i elastyczność w trakcie wdrażania, niezrównaną wydajność zapory i ochrony przed zagrożeniami, dużą przepustowość oraz możliwość bezproblemowego skalowania na potrzeby sieci i chmur o dużym natężeniu ruchu.

FortiGate seria 7000E

FortiGate 7000E Series

FortiGate seria 5000

Ultra wysoka przepustowość i potwierdzona niezawodność nawet w najbardziej wymagających środowiskach operatorskich i korporacyjnych.

Produkty z serii 5000 obejmują modularne elementy sprzętu klasy operatorskiej ze wsparciem zaawansowanego procesora SPU oraz systemu operacyjnego FortiOS™ umożliwiającego konsolidację zabezpieczeń. W rezultacie otrzymujemy zaporę o przepustowości do 1 Tbps i ochronę przed zagrożeniami szybszą niż 150 Gbps.

FortiGate seria 5000

FortiGate 5000 Series

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej