Fortinet

FortiGate seria 5000

Skalowalne centra danych i systemy bezpieczeństwa klasy operatorskiej

Produkty FortiGate z serii 5000 to obudowane systemy bezpieczeństwa, które wykorzystują niezwykle elastyczną architekturę zgodną z AdvancedTCA™ (ATCA) w celu ochrony środowisk chmurowych w modelach bezpieczeństwo jako usługa oraz infrastruktura jako usługa. Seria 5000 obejmuje modularne elementy sprzętu klasy operatorskiej ze wsparciem zaawansowanego procesora SPU oraz systemu operacyjnego FortiOS™ umożliwiającego konsolidację zabezpieczeń.

FortiGate 5000

Bezpieczeństwo

 • Chroni przed znanymi programami typu exploit lub malware oraz złośliwymi adresami URL, korzystając z informacji o zagrożeniach stale gromadzonych przez FortiGuard Labs.
 • Chroni przed nieznanymi atakami przy użyciu narzędzi dynamicznej analizy i zautomatyzowanych środków blokowania ataków ukierunkowanych.

Wydajność

 • Zapewnia najskuteczniejszą na rynku ochronę i wyjątkowo krótkie czasy opóźnień dzięki zastosowaniu procesora SPU.
 • Gwarantuje niezrównaną wydajność i najlepszą ochronę dla ruchu szyfrowanego za pomocą protokołu SSL.

Certyfikaty

 • Skuteczność ochrony i wydajność potwierdzone w niezależnych testach.
 • Posiada certyfikaty NSS Labs, ICSA, Virus Bulletin oraz AV Comparatives.

Sieć

 • Elastyczne możliwości rutowania i funkcje sieciowe z myślą o operatorach telekomunikacyjnych i dużych przedsiębiorstwach o wysokich
  wymaganiach w zakresie prędkości.
 • Niezrównana skalowalność oraz zwiększona wydajność Ipv6 i VPN w celu uzyskania szybkiej łączności z internetem i chmurą.
  • Elastyczne tryby implementacji umożliwiają dopasowanie do zmieniających się wymagań w zakresie infrastruktury sieciowej organizacji.

Zarządzanie

 • Zarządzanie z poziomu jednej konsoli Network Operations Center (NOC) zapewnia widoczność 360o i pozwala na szybkie,
  intuicyjne wykrywanie problemów.
 • Procesy wdrażania analizowane są na podstawie zdefiniowanej listy kontrolnej i wyłaniane są najlepsze praktyki, które pomagają zachować zgodność z regulacjami i optymalizują system bezpieczeństwa.

Platforma Security Fabric

 • Umożliwia integrację rozwiązań Fortinet oraz produktów innych dostawców kompatybilnych z platformą Fabric w celu zapewnienia kompleksowej ochrony na całej powierzchni ataku.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Fortinet. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej