Fortinet

FortiGate seria 7000E

FortiGate 7060E, 7040E i 7030E

Wydajna, skalowalna ochrona sieci

Produkty FortiGate z serii 7000E stanowią niezwykle wydajną zaporę następnej generacji dla dużych środowisk korporacyjnych i centrów danych, które potrzebują niezrównanej ochrony przed cyberzagrożeniami i złośliwym oprogramowaniem w warstwie brzegowej i wewnętrznej. Dzięki przepustowości rzędu 100 Gbps i łatwości zarządzania produkty z serii 7000E to najszybsze i najbardziej zaawansowane zapory następnej generacji na rynku.

FortiGate 7000E Series

Bezpieczeństwo

 • Chroni przed znanymi programami typu exploit lub malware oraz złośliwymi adresami URL, korzystając z informacji o zagrożeniach stale gromadzonych przez FortiGuard Labs.
 • Chroni przed nieznanymi atakami przy użyciu narzędzi dynamicznej analizy i zautomatyzowanych środków blokowania ataków ukierunkowanych.

Wydajność

 • Zapewnia najskuteczniejszą na rynku ochronę i wyjątkowo krótkie czasy opóźnień dzięki zastosowaniu procesora SPU.
 • Gwarantuje niezrównaną wydajność i najlepszą ochronę dla ruchu szyfrowanego za pomocą protokołu SSL.

Certyfikaty

 • Skuteczność ochrony i wydajność potwierdzone w niezależnych testach.
  Udoskonalona konstrukcja modularna
 • Moduły z możliwością wymiany w trakcie pracy i dalszej rozbudowy w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie wydajności i bezpieczeństwa.

Sieć

 • Niezrównana elastyczność dzięki dużej ilości modułów interfejsów sieciowych.
 • Wydajne funkcje VPN, które umożliwiają połączenie lokalnych centrów danych z zasobami hostowanych centrów danych w chmurze prywatnej lub wirtualnej.
 • Elastyczne tryby implementacji umożliwiają dopasowanie do rozwijającej się infrastruktury sieciowej organizacji.

Zarządzanie

 • Centralna licencja ułatwia zarządzanie i konserwację.
 • Zarządzanie z poziomu jednej konsoli Network Operations Center (NOC) zapewnia widoczność 360o i pozwala na szybkie, intuicyjne wykrywanie problemów.

Platforma Security Fabric

 • Umożliwia integrację rozwiązań Fortinet oraz produktów innych dostawców kompatybilnych z platformą Fabric w celu zapewnienia kompleksowej ochrony na całej powierzchni ataku.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Firma Infradata jest nagradzanym partnerem Fortinet. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższej klasy pomoc techniczną i mogą realizować projekty o dowolnej skali.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej