Fortinet

FortiGate: Zapory następnej generacji klasy podstawowej

Skonsolidowana, zaawansowana ochrona i SD-WAN

Produkty FortiGate klasy podstawowej: Skuteczna ochrona przed zagrożeniami, wydajne zabezpieczenia sieci

  • Kompaktowa konstrukcja bez wentylatora i wsparcie dedykowanego procesora
  • Najskuteczniejsza ochrona i najniższy koszt utrzymania na rynku

Zapory następnej generacji FortiGate klasy podstawowej

Podstawowe zapory następnej generacji FortiGate to najlepsze w swojej klasie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieci w formie kompaktowych i niedrogich urządzeń, które łączą zaawansowane funkcje zabezpieczające z sieciowymi i zapewniają skuteczną ochronę przed cyberatakami. Zapory z dedykowanym procesorem SoC gwarantują najlepszą na rynku wydajność usług IPsec VPN, ochrony przed zagrożeniami i kontroli SSL.

Wbudowana funkcja SD-WAN pozwala oddziałom firm na dynamiczną dystrybucję ruchu do różnych lokalizacji, a tym samym umożliwia przeprowadzenie cyfrowej i chmurowej transformacji. Zapewniając aplikacjom SaaS bezpośredni dostęp do internetu, pomaga zwiększyć produktywność i zastępuje kosztowne rozwiązanie MPLS.

Dodatkowo platforma FortiCloud zintegrowana z urządzeniami FortiGate klasy podstawowej znacznie upraszcza mechanizmy zarządzania, oferując możliwość bezobsługowej implementacji oraz szerokie funkcje zarządzania chmurą, logowania i konfiguracji. Pojedyncza konsola zarządzania może być stosowana do obsługi kilku urządzeń zabezpieczających.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Produkty FortiGate klasy podstawowej obejmują:

Produkty FortiGate klasy podstawowej obejmują:

Wbudowaną funkcję SD-WAN umożliwiającą wdrożenie technologii chmury przy jednoczesnym obniżeniu kosztów WAN

Skuteczną ochronę potwierdzoną wysokimi wynikami w testach NSS Labs, Virus Bulletin i AV Comparatives

Scentralizowany system zarządzania chmurą i bezobsługową implementację

Najlepszą na rynku wydajność usług IPsec VPN, ochrony przed zagrożeniami i kontroli SSL

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej