Fortinet

FortiGate seria 90, 80 i 60

Skonsolidowana, zaawansowana ochrona i SD-WAN

Produkty FortiGate z serii 90-60 oferują zaporę o przepustowości do 4 Gbps oraz dużą ilość zintegrowanych portów 1 GE. Połączenie wydajności, gęstości portów oraz skonsolidowanych zabezpieczeń stanowi idealną platformę dla małych i średnich firm jak i przedsiębiorstw rozproszonych.

Produkty FortiGate z serii 90E stanowią świetne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa sieci w formie kompaktowych urządzeń biurkowych pozbawionych wentylatora* dla firm średniej wielkości i lokalnych oddziałów przedsiębiorstw. Ochrona przed cyberzagrożeniami z wiodącą na rynku, bezpieczną siecią SD-WAN w prostym, niedrogim i łatwym do wdrożenia rozwiązaniu.

  • FortiGate 90/91E
  • FortiGate 80E, 80E-POE, 81E i 81E-POE
  • FortiGate 60E, 60E-POE, FortiWiFi 60E, FortiGate 61E i FortiWiFi 61E

FortiGate 90E

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej