Fortinet

Seria FortiGate Rugged

Skonsolidowana, zaawansowana ochrona i SD-WAN

Produkty FortiGate z serii Rugged to wzmocnione urządzenia, które oferują kompleksową, specjalistyczną ochronę przed zagrożeniami i złośliwymi atakami dla kluczowych sieci przemysłowych i sterujących.

O ile tradycyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa projektowane są z myślą o otoczeniu biurowym i korporacyjnym, produkty FortiGate z serii Rugged to wzmocnione urządzenia, które oferują kompleksową, specjalistyczną ochronę przed zagrożeniami i złośliwymi atakami dla kluczowych sieci przemysłowych i sterujących.

FortiGate Rugged Series

Wzmocniona konstrukcja

Zbudowana z solidnych elementów konstrukcja pozbawiona wentylatora nadaje się do użytku w wymagającym środowisku przemysłowym.

Skonsolidowana architektura zabezpieczeń

Zapora FortiGate skonsolidowana za pomocą systemu operacyjnego FortiOS oferuje lepszą ochronę i niższy koszt utrzymania niż produkty niescentralizowane. Dzięki usługom FortiGuard kluczowe sieci mają zapewnioną ochronę w czasie rzeczywistym.

Łatwość zarządzania

Solidny system zarządzania umożliwia szybkie wdrożenie i uruchomienie usługi, monitorowanie urządzeń, analizowanie zagrożeń i raportowanie.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej