Fortinet

FortiGate: Zaawansowane zapory następnej generacji

Najskuteczniejsza i najwydajniejsza ochrona sieci

Wydajne zapory następnej generacji FortiGate

  • Elastyczne, szybkie interfejsy sieciowe gwarantujące niezawodną łączność bez względu na rozwój przyszłych technologii
  • Uproszczone, łatwe w zarządzaniu i wielowarstwowe usługi w zakresie bezpieczeństwa wewnątrz jednej platformy

Wydajne zapory następnej generacji FortiGate

Wysokiej klasy platformy następnej generacji FortiGate chronią sieci i centra danych przed zaawansowanymi zagrożeniami i gwarantują najlepszy na rynku stosunek wydajności do ceny. Produkty FortiGate z serii zaawansowanej, wyposażone w dedykowany, innowacyjny procesor SPU, zapewniają bezkompromisową ochronę, wysoką przepustowość, skuteczną kontrolę SSL oraz doskonałą wydajność zapory na brzegu sieci, w centrum danych i w segmentach wewnętrznych.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Infradata jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Infradata może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Zaawansowane zapory następnej generacji FortiGate

Najskuteczniejszy na rynku system ochrony o zaawansowanych funkcjach IPS i SSL

Niezawodna ochrona potwierdzona wysokimi wynikami w testach NSS Labs, Virus Bulletin i AV Comparatives

Rozległa widoczność i precyzyjna kontrola aplikacji, urządzeń i użytkowników

Elastyczne, szybkie interfejsy sieciowe gwarantujące niezawodną łączność bez względu na rozwój przyszłych technologii

Uproszczone, łatwe w zarządzaniu i wielowarstwowe usługi w zakresie bezpieczeństwa

Użyteczne raporty dla łatwiejszego realizowania polityk, lepszego zrozumienia zagrożeń i zachowania zgodności z regulacjami

FortiGate seria 3000

Produkty FortiGate z serii 3000 dają Ci najwyższą na rynku wydajność i przepustowość do 1 Tbps zamkniętą w kompaktowym urządzeniu wyposażonym w porty 10 GE, 40 GE i 100 GE dla maksymalnej elastyczności i skalowalności.

FortiGate seria 3000

FortiGate 3000 Series

FortiGate seria 2000

Produkty FortiGate z serii 2000 wyposażone w najnowszy, innowacyjny procesor SPU zapewniają bezkompromisową ochronę, wysoką przepustowość rzędu 150 Gbps, skuteczną kontrolę SSL oraz doskonałą wydajność zapory NGFW w warstwach brzegowych i wewnętrznych.

FortiGate seria 2000

FortiGate 2000 Series

FortiGate seria 1000

Zapory z serii FortiGate 1000 oferują wysoką przepustowość rzędu 80 Gbps, krótkie czasy opóźnień oraz dużą ilość szybkich interfejsów 10 GE dla maksymalnej elastyczności i skalowalności.

FortiGate seria 1000

FortiGate 1000 Series

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej